7 причин вийти на вулицю, коли холодно і сиро

Щоденні вправи важливі в будь-який час року, але як важко мотивувати себе щось робити взимку в сиру погоду, коли «добрий господар навіть собаку на вулицю не випускає». А якщо в будинку ще є маленькі діти, ви розумієте, скільки це роботи, одягнути всіх членів сім’ї тільки для того, щоб вийти за двері.

1. Забудьте відмовки

Коли на вулиці холодно і сиро, а в будинку тепло, телевізор та інтернет, так легко приходять виправдання. Але дослідження показують, що ці додаткові клопоти варті того, не тільки тому, що нам необхідні вправи для підтримки хорошого здоров’я, але й тому, що зимова активність має додаткові переваги як для дорослих, так і дітей.

Зимова активність на свіжому повітрі покращує настрій і спалює більше калорій, ніж в інші сезони, і не тільки.

2. Взимку тренування ефективніше

Якщо в іншу пору року ми більше рухаємося – ходимо, бігаємо, їздимо, то взимку ми часто втрачаємо свою форму. Так як наш організм взимку працює на зігрівання, фізична активність протягом зими може спалювати більше калорій, ніж в інші сезони, і ваше серце працює більше. Це означає великі кардионагрузки і з приходом весни у вас буде краще витривалість. Переконайтеся в тому, що на вас легкий одяг і ви не перегріватися під час тренувань. Переконайтеся, що руки і ноги у вас добре захищені.

3. Проганяв зимову нудьгу

Було доведено, що навіть 5-ти хвилинні прогулянки на свіжому повітрі поліпшують настрій і проганяв тугу. Це особливо необхідно в зимовий період, коли монотонний сірий пейзаж викликає нудьгу у більшості з нас. Короткі дні і сіра, холодна погода, зменшує вплив сонячних променів, а це означає, що наш рівень вітаміну D і серотоніну падає.

Виробіть щоденну практику прогулянок при денному світлі, це може значно поліпшити настрій малюків і дорослих. Фізичні навантаження на свіжому повітрі в поєднанні з денним сонячним світлом збільшує кількість ендорфінів, викликаючи у вас почуття радості і щастя.

4. Профілактика застуди та грипу

Віруси застуди та грипу заражають так багато людей в зимовий період, тому що ми замкнені всередині разом, і вірусам простіше перейти від людини до людини. Прогулянки з дітьми в холодні місяці гарні по двох основних причин.

По-перше, на вулиці складніше зловити вірус ніж у приміщенні.

По-друге, дослідження показують, що регулярні помірні фізичні навантаження можуть поліпшити вашу імунну систему, а це означає, що навіть якщо ви або ваші діти піддаються впливу цих неприємних вірусів, вашому організму буде набагато легше впорається з ними.

Які правила поведінки при переохолодженні та обмороженні.

5. Великі навантаження – міцніше сон

У темні, холодні дні нас часто переслідує відчуття втоми і млявості, як ніби ми ніколи не зможемо виспатися. Регулярні фізичні вправи дадуть вам відчуття бадьорості протягом усього дня і забезпечать міцний нічний сон.

Ранкова зарядка на свіжому повітрі дасть вам заряд бадьорості на півдня, а додаткові навантаження протягом дня допоможуть вашому організму легко заснути і добре спати вночі.

Знайдіть час для прогулянок під час обідньої перерви або після школи з дітьми і ви будете набагато краще себе почувати і вдень і вночі.

6. Поліпшення пам’яті та уваги

Вуличні прогулянки знімають стрес і піднімають настрій, але виявляється, що час, проведений на відкритому повітрі, також може поліпшити пам’ять і концентрацію уваги.

Дослідження Мічиганського університету підтверджують, що прогулянка на природі має аналогічні властивості медитації, яка покращує когнітивні функції, і ці поліпшення відбуваються в будь-який час року: коли тепло і сонячно чи холодно і сіро.

7. Поліпшення балансу і нарощування м’язової маси

Під час прогулянки на вулиці у зимову погоду можна зустріти багато різних перешкод: високий сніг, слизький крижаний покрив, важка сковує одяг, але виявляється, що ті речі, які роблять прогулянку важче, зміцнюють наші м’язи.

Дорослі можуть використовувати такі прогулянки замість фітнесу. Але діти, які беруть участь у зимовій грі, підіймаються на засніжені пагорби і катаються на санках, покращують таким чином свої рухові навички, розвивають спритність і набираються сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *