6 причин, чому у жінок так легко з’являються синці

Синці на тілі є не тільки зовнішньою проблемою, але і змушують занепокоїтися про стан здоров’я.

На тонкій і ніжній жіночій шкірі синці з’являються дуже швидко і досить довго сходять.

Чому у представниць слабкої статі можуть з’являтися сині плями навіть без сильних ударів.

Ви п’єте щодня аспірин

Аспірин – одна з найбільш частих причин “загадкових” синців. Справа в тому, що він перешкоджає роботі тромбоцитів – тілець, відповідальних за згортання крові. Так що навіть незначна травма може обернутися синцем.

Ви стаєте старше

З віком зменшується шар підшкірного жиру і вміст колагену – особливих волокон, які забезпечують еластичність і пружність шкіри. І це значить, що шкіра стає більш вразливою, і на ній з’являються синці. Так що після 60 років навіть непомітний удар може призвести до синців.

Вам потрібні цитрусові

Вітамін С надзвичайно важливим для загоєння ран і утворення колагену. Якщо колагену не вистачає, то судини легше пошкоджуються. Так що якщо крім частих синців Вас турбує втому, пригніченість, кровоточивість ясен і слизової оболонки носа, сухість шкіри і волосся, зверніться до лікаря і здайте аналіз крові.

10 відповідей на «незручні» питання про людське тіло.

Ви любите бувати на сонці

Занадто багато сонячних променів з часом роблять шкіру більш тонкою і вразливою, тому що УФ-промені руйнують колаген. Ви не можете повернути час назад і скасувати нанесений збиток, але можете призупинити подальше пошкодження, застосовуючи сонцезахисний крем.

Це особливість шкіри

Якщо у вас світла тонка шкіра, то ви від природи схильні до утворення синців у відповідь навіть на самі незначні травми. І це не всі ваші неприємності: у людей з тонкою шкірою часто буває варикозне розширення вен, судинні зірочки і проступають вени. Та варто вам вдаритися об столик, як будь-яка з них перетвориться в синець.

У вас васкуліт

Васкуліт – це термін, що позначає групу хвороб, при яких запалені судини. Часто вони проявляються пурпурою, тобто червоними синцями. Нерідко васкуліти супроводжуються задишкою, кашлем, онімінням або слабкістю в руках і ногах. Для лікування васкуліту зверніться до лікаря, ліки зменшать симптоми і запалення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *