5 питань для визначення твого призначення

Більшість людей шукає своє призначення, не знаючи, що ж є Вищою метою їх життя. Люди перебувають у вічному пошуку чогось, або когось, не здогадуючись про те, чого насправді вони хочуть. Чак Паланік з цього приводу говорив наступне:

«Якщо не знаєш, чого хочеш, ти помреш в купі того, чого не хотів».

Як визначити своє призначення: 4 практики аналізу індивідуальності.

Так і є. Як часто ти помічаєш, що навколо люди купують речі, які їм, по суті, не потрібні, на гроші, яких у них немає, щоб справити враження на тих, кого вони інколи навіть не знають? Адже, погодься, в сучасному світі – це часте явище. Невже ти теж так хочеш?

5 простих питань

Якщо ти готовий вже сьогодні визначитися зі своїм призначенням, візьми листок паперу, і відповідай на 5 простих питань. Кожне питання незалежний від інших:

  • Якби вчені відкрили еліксир молодості, і ти міг прожити 1000 років, чим би ти займався?
  • Якщо б ти був матеріально забезпечений до кінця життя, чого б ти присвятив свої наступні 40, 50, 60 років життя?
  • Чим би ти хотів займатися, якщо б прямо зараз дізнався, що у тебе залишився всього 1 рік життя?
  • Що ти вже любиш робити і робиш добре, за що люди готові платити тобі гроші? Тобто, до чого у тебе лежить душа, і в чому б ти хотів розвиватися?
  • Чим ти хочеш займатися по 8-10 годин 5 днів на тиждень?

Відповівши на ці питання, тобі буде простіше визначитися зі своїм призначенням. Вважається, що воно знаходиться на стику даних відповідей. Також покликання може бути визначено на стику інтересів, коли ти можеш об’єднати кілька своїх інтересів в одній справі.

З плином часу, важливо повертатися до цих питань, і доповнювати відповіді. Так ти зможеш точніше визначити те, що дійсно є твоїм призначенням. Використовуй ці питання, і ти знайдеш своє призначення!

10 нерозгаданих таємниць людини.

Напиши в коментарях, яке у тебе вийшло призначення. Поділися відомими тобі способами визначення призначення.

Стикаючись з труднощами, перешкодами, багато хто з нас відмовилися від свого дару, а по суті – від самих себе. Адже завжди простіше здатися. Засунути свою унікальність у дальній кут і сказати:

«У мені немає нічого особливого. Я – як усі. У мене нічого не виходить. Так і повинно було бути». Але не буває людини «як всі», а здатися – означає відмовитися від свого призначення. *Анхель де Куатье

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *