5 аргументів на користь їзди на велосипеді

Велосипед став найзеленішим трендом останнього десятиліття, і хоча наші міста поки не дуже пристосовані для цього виду транспорту, ми наведемо кілька аргументів на користь їзди на велосипеді.

1. Ви завжди можете поїхати кататися в парк, на набережну, по невеликих вулицях, де не так багато машин і свіже повітря. Практично будь-який шлях по місту можна продумати по невеликих вулицях, вам не обов’язково стояти в пробці на головній вулиці міста. Також разом з друзями на велосипедах можна вибиратися на природу.

2. Катаючись на велосипеді, ви стаєте здоровішими, не дарма існують велотренажери. А якщо ви катаєтеся вздовж берега або в лісі, то ви інтенсивно дихайте свіжим повітрям. Крім цього пересування жвавих міських вуличках корисно для вашого мозку.

3. Велосипед не виробляє ніяких викидів. У цьому найголовніша перевага такого транспорту для людини (враховуючи те, що в містах близько половини викидів CO2 виробляють автомобілі). Тому в місті, де дуже розвинене велосипедний рух, набагато чистіше повітря і здоровіше жителі.

4. Велосипед розвантажує дороги від пробок, з такою ж завданням справляється і автобус. А відповідно знижується викид CO2, транспорт починає ходити за розкладом і на дорогах стає безпечнішим.

5. Велосипед це швидко. Об’їхати пробку, затор або аварію на двох колесах значно легше, ніж на чотирьох. Так, і просто здригнутися вранці або після трудового дня буде не зайвим, скинути надлишки енергії разом з потом.

Звичайно в наших містах є багато недоліків. Загазованість, небезпека на дорогах, відсутність велодоріжок, високі бордюри, далекі відстані, відсутність велопарковок – все це створює перепони повсякденного використання велосипеда як засобу пересування на роботу, навчання або в гості. Але в останні роки ситуація почала змінюватися і в багатьох містах відкриваються велопарковки, створюються доріжки для велосипедів, облаштовуємо підйомники і пункти прокату велосипедів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *