4 обмани, які можуть позбавити вас енергії

Багато хто скаржиться на брак енергії протягом дня. Замість того щоб жити повноцінним життям, ледве «зводять кінці з кінцями», і зовсім сил не залишається для заняття з дітьми, хобі та інших відносин.

Особливо серед жінок побутує думка, що вони насолоджуються життям тільки на 30%, незважаючи на те, що слідують всім радам: не порушують графік харчування, приймають необхідну кількість рідини і нормально висипаються. Але якщо ретельно розглянути щоденний режим цих людей, то стане ясно, що всі роблять одну і ту ж помилку, яка позбавляє їх необхідної енергії.

Наведемо 4 найпоширеніших помилки про те, що необхідно вашому організму для накопичення необхідної енергії.

Страх перед вуглеводами затінює важливість білків

Контроль над вуглеводами завжди вітається, але не можна забувати, що утворився пробіл необхідно якось заповнити. Снідаючи тільки фруктами і овочами, далеко не підете. Організм людини потребує в певній кількості білків. Так що, випиваючи вранці багатий білками шейк, ви забезпечите не тільки нормальний рівень цукру в крові, а також забезпечите організм енергією на цілий день і будете насолоджуватися життям.

Багатий білками шейк, вільний від глютенів та сої, вважається кращим засобом для початку дня. Якщо ви не любитель шийка, перед виходом з дому прийміть їжу, складену з двох білків яйця і продуктів з високим вмістом протеїну (мінімум 20 грам).

Поради щоб швидко і якісно похудати.

Харчуєтеся з довгими перервами

Якщо ви харчуєтеся з довгими перервами і залишаєтеся без їжі більше 3 годин, то піддаєте ваш організм стресу, і щоб уникнути кризи організм перемикається на уповільнений режим. Зокрема, щоб уникнути різких коливань рівня цукру в крові, наднирники починають виробляти більше кортизолу. А коли їх запаси теж закінчуються, ви опиняєтеся у вкрай важкому і виснаженому стані. Так що, наскільки б ви не є були зайняті, ніколи не забувайте про перерву. П’ятиразове харчування (два – легкі перекуски) забезпечить ваш організм необхідною енергією.

Якщо у вас немає алергії на який або продукт, це ще не означає, що ви можете їсти все підряд

Не можна плутати чутливість до їжі з алергією. Люди думають, що якщо після того, як вони з’їли полуницю, губи не червоніють, або якщо у них не діагностована алергія на інші продукти, то вони можуть їсти все, що захочеться.
Якщо ви приймаєте їжу, до якої ви маєте високу чутливість, то на відміну від алергії, можете всього лише мати дефіцит ваги або енергії, і все це відбувається так повільно, що з плином часу ви навряд чи здогадаєтеся про причинно-наслідкового зв’язку.

Найпоширеніші продукти, до яких люди мають високу чутливість – глютен і молочні продукти. Доведено, що глютен може викликати огрядність, мігрень, стомлюваність, а у деяких людей також привести до порушень аутоімунної системи. Молочні продукти в свою чергу можуть стати причиною виникнення шлунково-кишкових проблем та нестачі енергії. Спробуйте відмовитися від цих двох видів їжі і можливо через тиждень будете почувати себе краще.

Вважаєте, що цукор шкідливий тільки для об’єму талії?

Багато хто знає, що для позбавлення від надмірної ваги потрібно відмовитися від солодощів. Але це не є єдиною причиною для відмови від цукру. Крім драматичною перспективи придбання цукрового діабету, різкі коливання рівня глюкози в крові можуть також стати причиною витрачання великої кількості енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *