Відсутність сексу: плюси і мінуси

Сексуальні відносини є важливою і невід’ємною стороною життя багатьох людей. Проте однією з модних тенденцій сучасного світу є відмова від сексу. Які наслідки має відсутність сексуального життя?

Відсутність сексу здатне загострити почуття. Тому перерва в сексуальному житті слід робити тим, хто втратив інтерес до сексу. Крім цього тимчасові перерви в спілкуванні з партнером допоможуть пристрасті розгорітися, що урізноманітнює сексуальні відносини.

На думку сексологів, людина, яка не витрачає сили на секс, направляє невикористану енергію на створення нового або на досягнення якоїсь мети. Тому в періоди, коли сексуального партнера немає, слід зайнятися самовдосконаленням.

Однак відсутність сексу має і ряд мінусів. Жінка, яка не має сексуального партнера через розрив, при тривалій відсутності сексу може зіткнутися з депресіями і знервований. Чоловік при відсутності сексу може зіткнутися з передчасним сім’явипорскуванням, в той час як сексуальне утримання для жінки стає причиною порушень в гормональному балансі.

Варто відзначити, що кожна людина сама вибирає періодичність своїх статевих контактів. Звичайно, краще не варто все життя витратити на пошуки своєї половинки, позбавляючи себе сексуального задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *