Необхідна інформація про татуювання

Всебічно продумайте своє рішення про нанесення тату, так як вона може стати для вас прекрасним доповненням підкреслює красу вашого тіла, але може стати і предметом розчарування.

Ось що рекомендують тату-майстри з Києва для всіх, хто хоче зробити тауіровку:

1. До процедури нанесення тату:

Не рекомендується нанесення тату за будь-яких захворюваннях (якщо є температура і тд.), так як це є своєрідним стресом для вашого організму. Тату також не можна наносити і за наявності хронічних захворювань, будь-яких шкірних висипаннях і навіть при звичайній застуді, і за наявності температури. Навіть після прийняття невеликої дози алкоголю тату не наноситься, так як алкоголь впливає на згортання крові, що може призвести до кровотечі рани.

2. Під час процедури:

Переконайтеся в дотриманні всіх санітарних норм в салоні, де ви маєте намір зробити собі татуювання. Майстер повинен виконувати свою роботу в одноразових рукавичках і тільки з використанням одноразових голок, які повинні відкриватися у вашій присутності. Для перевірки на алергію, необхідно “наколоти” на будь чутлива ділянка шкіри, трохи пігменту.

3. Після нанесення:

Нанесення татуювання це свого роду невелика операція, залишає після себе рану. Требуется виконувати певні вимоги, поки буде гоїтися рана, на що йде близько 10 днів. Малюнок тату після нанесення буде закритий плівкою або пов’язкою, яку необхідно зняти через 1-3 години. Потім необхідно промити покрите малюнком тіло і змастити його маззю. Малюнок необхідно берегти від попадання сонця протягом тижня, а також у цей період його не можна чесати і розпарювати. Не можна в період загоєння використовувати перекис водню, спирт, які здатні зіпсувати тату. Не використовуйте також і вазелін, він не дасть дихати вашою шкірою.

Є перевірений спосіб догляду за свіжим тату, а саме: антибактеріальним милом необхідно промити теплою проточною водою ділянку тіла з нанесеною татуюванням, промокнути м’яким чистим рушником або одноразовою сухою серветкою і на закінчення обробити загоюються ділянку шкіри загоює маззю. У перші дні протягом тижня не чіпайте появляющуюся корочку, не збудили її розчісуванням і утримайтеся від будь-яких ванних процедур. Бережіть малюнок від сонячних променів і відвідування пляжу. Для того щоб тату не втратило своїх відтінків, вам і після загоєння рани необхідно захищати її від сонячних променів. Якщо ж почервоніння або припухлість тримається довго, телефонуйте в салон, щоб майстер зміг оглянути рану і дати подальші поради. Такі випадки вкрай рідкісні і завжди виліковуються. Після двох-трьох тижнів за вашим бажанням можлива корекція для доопрацювання татуювання, але часто корекція не потрібна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *