10 жіночих бажань, які не поспішають збуватися

Коли одна ваша половина хоче, а друга боїться, бажання «завмирає» посередині. Внутрішнє протиріччя «хочу це, але не хочу щось змінювати» погубило не одне бажання. Жінкам особливо властиво перестраховуватися, триматися за стабільність і сумніватися. Як хранителька вогнища вона володіє загостреним інстинктом виживання. Саме він і ускладнює їй шлях до бажань.

Запам’ятайте, все, що не становить загрози вашому житті, не є перешкодою для здійснення ваших бажань. Давайте подивимося на деякі з них і розберемося, що ж заважає їм здійснитися.

1. Хочу вийти заміж – Ви уявляєте себе гарне біле плаття, колечко на пальці, щасливі обличчя, квіти, посмішки і… далі «картинка» завмирає.

Що заважає: Де у глибині себе ви розумієте, що не завжди все буде радісно і красиво. Плаття повисне в шафі, і ви боїтеся настання «сірих буднів». Якщо ж ви маєте сумний досвід, то він так само нагадує про себе і заважає повірити в особисте щастя. Вам страшно, що «обдурить», «змінить», що ви опинитеся поганою дружиною, виберіть поганого чоловіка, розчаруєте або розчаруєтеся. Саме цю інформацію і зчитує ваша підсвідомість.

Що робити: Надихнете себе на щасливе заміжжя, перемкніть свою увагу з невдалих шлюбів, на світлі і теплі відносини. Читайте і дивіться надихаючі історії про кохання. Говоріть собі кожен день «я тебе люблю!» Спостерігайте за щасливими людьми похилого парами, якщо є можливість, спілкуйтеся з ними. Відчуйте себе «дружиною» найкращого чоловіка на світі, навіть якщо його поки не поруч. Дозвольте собі помилятися, і ви відкриєте широку дорогу для свого щастя.

2. Хочу дитину – Бажання є, але ви не поспішайте робити активні дії. Може воно якось само станеться?

Що заважає: Це бажання містить в собі навіть не море, а океан страхів. Зміна зовнішнього вигляду, страх за своє здоров’я і здоров’я дитини, жах перед пологами, ймовірність не впоратися з роллю матері, бути покинутою, втратити себе, перспектива зміни режиму дня, безсонних ночей, дитячого плачу, все це залягло глибоко всередині.

Що робити: Переходьте на здоровий раціон, сходіть до лікаря до того, як тест покаже дві смужки. Страх, зазвичай «відвертає» від проблеми, не піддавайтеся пориву проскочити повз малюків і мам з колясками с цінами cybex priam. Ви нічого не втрачаєте, а тільки примножуєте. Поспостерігайте, як інші мами справляються зі своїми обов’язками. Якщо у родичів є маленькі діти, то поспілкуйтеся з ними, потримайте малюка на руках, спробуйте погодувати. Зареєструйтеся на форумах для матусь, знайдіть тих, хто відчуває ті ж почуттів, що й ви. Сконцентруйтеся на народженні вашого малюка, на позитивних моментах. Уявляйте, як читаєте йому вечорами казку, гуляєте, ви струнка, красива і щаслива мама… вже все позаду. Нарощуйте свої знання в цій області, тривога і страх ослабнуть і зміняться приємними емоціями.

3. Хочу розвестися – Можна продовжувати жити «в пеклі», терпіти образи, заливатися сльозами, але акуратно щодня приходити додому.

Що заважає: Старі установки «будь-який, але мій», страх «залишитися одній», безпорадність, можливе погіршення житлових умов і втрата матеріальної захищеності в комплексі з абсолютним небажанням брати на себе відповідальність продовжують віднімати у вас світле майбутнє.

Що робити: Якщо ви скаржитеся на життя вже котрий рік поспіль, то причина цьому тільки ваша лінь. Ось і почніть з цього. Запитайте себе, навіщо я продовжую жити з цією людиною? Що мені потрібно, щоб стати вільною? Страх самотності взагалі не має під собою ніяких підстав, так як ви вже давно самотні. Проаналізуйте свою ситуацію на даний момент. Можливо, вам доведеться відстоювати своє рішення і не всі будуть йому раді. Збираєте сили та енергію, спілкуйтеся з тими, хто успішно пройшов через розлучення і повернув собі щасливе життя. Ви повинні бути впевнені, що це не кінець, а початок вашого нового життя. Почніть готуватися неї з «холодною головою». Займіть свій розум не «пережовування вчорашніх образ», а пошуком відповідного житла, роботи, нарощуванню грошових коштів, вивчіть закони і свої права, порядок виплати аліментів і т.д.

4. Хочу переїхати в інше місто (країну) – У красивому місті з красивими будинками ходять по вулицях красиві чоловіки. Ви, давно хочете туди, але у валізи раптом зламалося коліщатко і сьогодні ви підхопили нежить.

Що заважає: Великі бажання народжують великі зміни, а ви до цього «якось не підготувалися». Страх зміни оточення, невдачі, безробіття, відсутність коштів та підтримки, непередбачуваність, голод, зміна звичок, все це не дає зробити рішучий крок.

Що робити: Щоб стати мешканкою «красивого міста» потрібно відчути, що ви вже живете там. Знайдіть сайт «вашого міста», читайте новини, але не для туристів, а для «своїх» місцевих. Будьте в курсі проведених заходів. Інтернет здатний перенести вас в будь-яку точку, налаштуйтеся на місцевий TV-канал, радіостанцію, дивіться, слухайте. Заведіть собі пару, а можете і десяток, друзів з бажаного міста, листуйтеся, дізнавайтеся, як йдуть справи з роботою, з виплатами, з зніманням житла. Поїдьте «пожити» туди у відпустку. Чи не асоціюють себе з туристом, намагайтеся вникнути в місцеві особливості, цінову політику, поспілкуватися з роботодавцями. Вам не обов’язково терміново руйнувати звичне життя, дуже скоро сама всесвіт підкаже вам момент, коли пора рухатися в дорогу. Просто покажіть їй, що ви готові до змін. Невдовзі ви переконаєтесь, що голод і холод вам не страшний, і ви тепер ходите по вулицях красивого міста, з красивими будинками і у вас найкрасивіша сім’я.

5. Хочу відокремитися від батьків«Дорослі діти» краще себе почувають на власній території, але ви по колишньому ютітесь в однокімнатній хрущовці, згадуючи шкільні роки.

Що заважає: Скільки б ви не обурювалися, що мама заважає вам налагодити самостійне життя, поряд з нею вам зручно і спокійно. Окрема житлоплощу передбачає не тільки відсутність «улюбленого маминого сніданку», а й 100% відповідальність за своє життя. Можливо, ви передчуваєте зниження рівня життя і «самотність», особливо, якщо ви звикли обговорювати серіали разом з мамою.

Що робити: Дорослішати! Крім батьків у цьому світі є безліч інших цікавих людей. Починайте підшукувати відповідне житло, не завтра і не через рік, а вже зараз. Запишіть рецепт «улюбленого маминого сніданку» і готуйте собі самі. Переставайте дивитися серіали і сидіти вдома. Якщо ви не навчитеся «жити» за межами батьківського дому, ваше «самотність» може продовжитися до глибокої старості, а зарплата вічно залишатися лише скромним доповненням до батьківської пенсії.

6. Хочу багато грошей – Гроші люблять усі, але вони люблять не всіх, і, схоже, вас обійшли стороною.

Що заважає: Велика кількість грошей породжує велику кількість проблем, де зберігати, як зберігати і як використовувати. Це накладає на вас велику відповідальність і ризик, яких ви явно не бажаєте. Якщо до цього додати туманне уявлення, як зміниться ваш побут і життя в цілому, то багатство найближчим часом вам не загрожує.

Що робити: Не плануйте збільшення доходу відразу в 10 разів. Звикайте до грошей поступово. «Мрійте» збільшити дохід спочатку в 2-3 рази, це не так суттєво вплине на ваше життя, але привчить розпоряджатися сумами побільше. Якщо ви володієте будь-якими техніками, наприклад «просмикування грошей», то поступово зможете «простимулювати» поява ще більших грошей. У будь-якому випадку терпляче і наполегливо рухайтеся до бажаного доходу, будьте уважні до подій і з’являтимуться можливостям.

7. Хочу змінити рід діяльності – Ви продовжуєте мріяти про вільний графік і «авторської виставці», але з року в рік ходите на роботу в офіс за суворим розкладом…

Що заважає: Ви боїтеся зниження матеріального рівня. Можливо, не всім в сім’ї сподобається ваше нове заняття, і вам доведеться відстоювати своє рішення. Зміна іміджу теж не входить у ваші плани. Якщо ви йдете з офісу у вільний творчість, то це більш приємний варіант, але іноді ми навпаки міняємо «свободу» на «офіс» та «джинси» на «костюм». Небажання натягувати на себе вузьку спідницю і піджак може так само служити перешкодою до здійснення бажання.

Що робити: Якщо ви хочете піти у вільне плавання, то почніть з безболісних кроків. На час відпустки пориньте з головою в нову діяльність, найму попрацювати або самостійно спробуйте присвятити «своїй справі» стільки часу, скільки припускаєте віддавати в майбутньому. Переходьте на нову діяльність поступово, через створення групи за інтересами, ведення гуртка у вільний від основної роботи час. Тривога спаде, ви відчуєте себе впевненіше, набудете потрібні зв’язки і зможете зробити крок у нову роботу, вже маючи міцний фундамент. Якщо ви хочете перейти до більш суворого режиму, то почніть себе організовувати. Працюйте, навіть якщо ви поки не в офісі, відповідно до їх робочим графіком, вставайте на роботу разом з усіма, привчіть себе до нового розкладу. Спілкуйтеся з тими, хто вже працює так, як ви б цього хотіли. І вчіться… постійно вчіться! Це значно знизить ваш страх, невпевненість і допоможе в подальшому просуванні.

8. Хочу подорожувати – Далеко від свого «хочу» ви не пішли і «подорожуєте» не далі овочевого ринку біля будинку…

Що заважає: Ви не хочете змін, побоюєтеся за здоров’я, боїтеся загубитися, грабежів, літаків, «заморської» промови і всього того, що «вибиває» вас зі звичної обстановки.

Що робити: Визначте конкретний маршрут або країну, куди б ви хотіли поїхати. Не відкладайте на потім «дрібниці», вивчіть вартість квитків, турів, можливі варіанти заселення, дозвілля та відвідування історичних місць. Знайдіть місце, яке буде викликати у вас захват. Якщо крім слова «thank you» ви нічого не освоїли, то почніть вивчення хоча б однієї іноземної мови. Коли визначитеся з маршрутом, вивчіть місцеву кухню, звичаї, почитайте відгуки, зв’яжіться з тими, хто вже побував у країні вашої мрії. Якщо у вас немає друга, то на спеціальних сервісах можете знайти собі «земляків -попутчіков», це знизить ваш страх, як під час перельоту, так і при відвідуванні незнайомих місць.

9. Хочу бути здоровою – Тиск пустує, алергія замучила, мрія про здоров’я залишається мрією.

Що заважає: Бути здоровою, для вас означає взяти відповідальність за своє життя. Ви не готові до зміни обстановки, зникнення «жалості», збільшення навантаження, як у побуті, так і на роботі. «Хвороба» дозволяє контролювати оточуючих. І поки світ крутиться навколо вас, ви можете легко ним маніпулювати.

Що робити: Сказати собі: «Я здорова і щаслива!» Почніть наповнювати своє життя «здоровими заняттями». Виходьте на прогулянки, рухайтеся, смійтеся. Вчіться дарувати увагу і турботу оточуючих. Коли ви перестанете помічати «хвороба», «хвороба» перестане помічати вас.

10. Хочу бути модною, красивою, доглянутою – Знову дивіться на свої зламані нігті і прострочений крем?

Дізнайтесь про декілька ознак залежності від макіяжу.

Що заважає: Якщо у вашій родині крім господарського мила іншої косметики не визнавали, то цілком допустимо страх перед «зайвої доглянутістю». Зміна іміджу, звичок, способу життя вимагає сміливості. Суворе думку оточуючих з приводу ваших боязких «експериментів над собою» також можуть загальмувати бажання щось змінювати.

Що робити: Почніть з вироблення найпростіших, але важливих звичок. Регулярно доглядайте за руками, обличчям подстригайте нігті, мийте волосся і пам’ятайте про епіляцію. Все це здійснимо в домашніх умовах. Якщо цей етап пройшли, то доповнюйте до догляду за собою інші косметологічні процедури. Постійно розширюйте свої знання в області краси та догляду за собою. Викорінюйте звичку купувати одяг за принципом «дешево і універсально». Вивчіть особливості своєї фігури, померяйте в магазині речі, які ви раніше не дозволяли собі навіть чіпати. Не забувайте, що «чарівна й приваблива» це не тільки зовнішність, а й ваш настрій, вміння себе тримати і відносини з оточуючими.

Тепер ви можете самі вирахувати, що заважає вашим бажанням здійснюватися. Не варто сидіти, склавши руки, і чекати поки «розсмокчеться». Якщо у вас щось не виходить, то покажіть, своєму несвідомому, що ви готові йти за своєю мрією, почніть з найпростіших дій і воно обов’язково вас почує і допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *