5 ознак залежності від макіяжу

Жіноча душа – тонкий механізм, і деколи в ній виникають досить несподівані прихильності та захоплення.

Хтось не може дня прожити без чорничного йогурту, а хтось – не вийде на вулицю без макіяжу.І якщо перший випадок небезпечний швидше тільки для фігури, то другий – загрожує серйозною залежністю. Дивись якими бувають ознаки “макіяжної наркоманії і чи є вони у тебе?

1. Якщо у тебе вдома косметику можна виявити не тільки у ванній або біля дзеркала, але навіть на кухні, в цукорниці. Накопичення ресурсів – це не погано, але навіщо тобі всі ці помади і лаки, які були актуальні в позаминулому сезоні? Пообіцяй собі провести ревізію і позбутися від цих покладів. Хоча б для того, щоб звільнити місце для косметики, актуальною в цьому сезоні.

2. Якщо день не проходить без того, щоб ти не принесла додому новий лак або блиск, – це вже поганий знак. Всім знайоме чудове почуття, коли, здається, що знайшла свою ідеальну туш або помаду… І це дійсно добре! Але, погодься, так не може бути кожен день. Особливо якщо від цього страждає твій бюджет. Обмежся парою покупок в місяць.

3. Якщо у тебе тільки коралових помад – 8 штук, а крім них ще 12 червоних, і 5 пурпурних, – значить справа “пахне гасом”. Візажиста, може і стане в нагоді така палітра, але тобі вона ні до чого. Навіть якщо ти плануєш робити по новому варіанту макіяжу на кожен день тижня.

4. Справа йде до залежності, якщо навіть за поштою ти не можеш вийти без макіяжу. Коли для візиту в магазин за соком або для тренування в спортзалі, ти фарбуватися, як перед походом в театр на прем’єру. Спробуй влаштувати собі день без косметики – хоча б для того, щоб зміцнити нерви і дати шкірі відпочити. Можливо, тобі навіть сподобається!

5. Всі продавці магазинів косметики знають тебе в обличчя, тому що ти бовтаєшся біля прилавків більшу частину вільного часу? – Вітаємо, це відмінний ознака залежності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *