Що пропонує природа при простудному захворюванні?

Що це: застуда або грип? Якщо симптоми являють собою важкість у шиї, біль у горлі, чхання, кашель, то, найімовірніше, це застуда. Якщо до вищеперелічених симптомів додається температура 38 градусів і вище, головний біль, біль у м’язах, сильна втома, діарея, нудота, то це схоже на грип.

Кілька корисних порад при застуді і грипі:

  1. При болю в горлі налийте склянку теплої води, додайте 1 ч. л. солі і прополощіть горло. Сіль володіє заспокійливою дією.
  2. У склянку теплої води додайте лимонного соку. Полоскання такою рідиною створить кисле середовище, ворожу для бактерій і вірусів.
  3. Пийте якомога більше рідини, 2-3 літра в день, щоб зберегти слизові оболонки вологими, так як організм втрачає велику кількість води.
  4. Під час застуди та грип організм звільняється від слизу, і наше завдання йому в цьому допомогти. Для цього рекомендуетсянаходиться у вологому теплому, добре провітрюваному приміщенні. Щоб зробити повітря в спальні вологим, помістіть тарілки з водою або використовуйте зволожувач повітря.
  5. Фен для волосся може бути корисний при боротьбі з застудою. Як би дико це не звучало, вдихання нагрітого воздухапозволяет вбити вірус, процвітаючий в слизовій носа. Виберіть теплий режим (не гарячий), тримайте на відстані 45 см від особи, вдихайте тепле повітря скільки можете, мінімум 2-3 хвилини, бажано хвилин 20.
  6. Як тільки ви помітили у себе симптоми застуди або грипу, почніть прийом 500 мг вітаміну С 4-6 разів на день. Якщо почнеться діарея, зменшіть дозу.
  7. Часник – натуральний антибіотик – зробить свою справу при боротьбі з вірусом. Якщо ви досить мужні, покладіть зубчик (або підлогу зубчики) часнику в рот і вдихайте пари в горло та легені. У разі, якщо часник дуже злий і ви відчуєте неприємні відчуття, швидко прожуйте його і запийте водою.
  8. Дуже хороший ефект дають терті хрін і корінь імбиру. Вживайте їх при застуді і грипі. Щоб уникнути розладу шлунка, приймайте після їжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *