Чим розумніша жінка, тим імовірніше самотня

Чому чоловіки не хочуть бути з жінками, з якими вони можуть поспілкуватися і посперечатися? Коли з’явилася відраза до сильним і розумним жінкам?

Це жорстокий світ… повний незручних перших побачень, поганого сексу і обмежених можливостей для досягнення оргазму.

Зараз жінки асоціюють ризик перших побачень з небезпеками подорожі в арктичну тундру. Де холодно, некомфортно і повно шансів, що ви швидше помрете, ніж роздобуде вогонь.

Після багатьох років цих моторошних мандрівок і величезного багажу знань, ми можемо сказати, що в цей раз — ми трішечки краще готові. Ми дізналися поради, прийоми і уроки, які можна дізнатися лише відчувши їх на власному досвіді, швидко повчаючи шахраїв, чоловіків, які просто намагаються обманути нас знову і знову.

Ми змінюємося, міняємо одяг, зачіску і стиль, щоб відповідати тому єдиному, для кого це призначається, але є щось таке, чого ми не можемо змінити, і це часто грає з нами злий жарт.

На жаль, жінкам часто заважає інтелект. Тому що для всіх розумних і освічених жінок реально те, що вони відчувають… у розумних жінок більше шансів бути самотніми.

Знаменита приказка «неуцтво є блаженство» не точно охоплює широкий спектр того, що відчувають жінки, як вони сидять одні ввечері в п’ятницю, як їм не має з ким обговорити Ніцше або почитати Пруста, або ж відвідати якісь тренування, уроки що на сайті http://smartlamp.ua . Вона не зменшує біль, коли батьки запитують про хлопця і чому вона не може знайти хорошого хлопця.

Приказка буде правильніше, якщо буде звучати так: «у неосвічених жінок є чоловіки, а розумні жінки не відчувають блаженства».

Але чому так? Чому чоловіки не хочуть бути з жінками, з якими вони можуть поспілкуватися і посперечатися? Коли з’явилася відраза до сильним і розумним жінкам?

В одній зі статей «The Wire», фінансовий репортер, Джон Карні, дав одне з пояснень цього феномена: «успішні чоловіки зустрічаються з менш успішними жінками не тому, що вони хочуть «тупу жінку», а тому, що хочуть «кого-то, хто жертвує своїми пріоритетами заради них».

В основному, вони хочуть когось, хто не буде думати про кар’єру, поки не подумає про вечерю і задоволенні.

Їм потрібна досить тупа жінка, щоб вона могла розставити пріоритети, але, на жаль, таких жінок значно більше, ніж жінок розумних і розсудливих.

Є багато жінок, які готові присвятити своє життя чоловікам, які не захочуть кинути їм виклик, боротися з ними і не хочуть їх бачити в якості рівних.

Знову ж, вирішуючи, яка ви жінка, це все одно, що вибір між молотом і ковадлом. Якщо ви дурні, вас не будуть приймати всерйоз, але якщо розумні, то вас будуть приймати занадто серйозно. Скрізь жінки розмахують дворучним мечем. Красива, приваблива жінка не повинна бути розумною, а жінок з сильним характером розглядають як загрозу мужності.

Дослідження, проведене з 121 британськими учасниками, призвело до результатів, що жінки з високим інтелектом у жіночих/чоловічих відносинах були визначені як проблематичні.

Згідно з прогнозами, їх інтелект викликає проблеми у відносинах. Однак високий рівень інтелекту чоловіків проблем не викликає, він бажаний.

Ці культурні стереотипи і гендерні забобони не перешкоджають жінкам розглядатися на рівних. Раціональні й освічені жінки ігноруються і караються за інтелект.

Ті жінки, які навчають вас, показують вам і допомагають вирости і стати краще, насправді краще тих дівчат в шортах, які показують занадто багато тіла і високих підборів.

Звичайно, є багато розумних жінок, у яких є хлопці. Це не підходить для жінок з хлопцями, але щоб заспокоїти ниття, вгамувати біль всіх розумних жінок, чоловіки постійно запрошують їх на вечерю, проводять чудове час, а потім вирішують, що вони не гірше роботи.

По-перше, насправді, це найгірше

Це епідемія покоління сьогоднішнього дня. Скрізь жінки занурені у свої стандарти і шукають чоловіка, який цінує їх. Вони очікують великих речей, ніж хотіли б, а не просто «він хороший для мене».

Де чоловік, який повинен зрозуміти вас? Де чоловік, який повинен шокувати і підтримувати?

У статті «Daily Mail» міністр університетів Девід Уїллетс стверджує, що «успішні жінки будуть виходити заміж за менш кваліфікованих партнерів, ніж вони – і, можливо, оберуть тих чоловіків, які будуть підтримувати їх кар’єру, а не підтримувати фінансово».

Судячи з того, що чоловіки розвиваються не з такою ж швидкістю, з якою жінки збільшують освіченість, то існує нерівномірний масштаб. Жінки стають розумнішими, а чоловіки не сильніше їх підтримують.

Більшість чоловіків хотіли б стати краще у відносинах. Чоловіки привчені до того, що жінка завжди гірше, а коли вона стає кращою – вона стає загрозою.

Кількість жінок з вищою освітою зараз перевищує число чоловіків з вищою освітою. Чоловіки в цьому змаганні не готові опинитися на другому місці, в цьому і є причина самотності жінок.

Ви забули з’їсти весь пиріг

Інтелектуальні амбіції породжують зневагу. Зневага до любові, до хлопців і віком, що ви не отримаєте ступінь Місіс. Нехтування в коледжі, коли зосереджується увага на навчанні, а не на пошуках хлопця, відмовляючись проводити ночі в барах і клубах.

На жаль, для всіх жінок, які думали, що чоловік з’явиться пізніше, інші жінки використовували молодість і розхапали хлопців і чоловіків, поки ті зосереджені на кар’єрі.

Жінки йшли в коледж з наміром вийти заміж, повільно, але впевнено ведучи чоловіків у тих, хто пішов туди вчитися.

Це явище лише збільшує ймовірність, що жінка покине коледж. Вона розчарується і почне більше працювати для досягнення професійного успіху через відсутність любові, щоб заповнити порожнечу. Доктор Алекс Беннер в «Huffington Post» пояснює, що жінки компенсують свої невдалі знайомства з успішною професійною кар’єрою, а це тільки збільшує розрив.

Великі уми, як великі кулі

Ви можете бути солодкі, чутливі і невпевнені, але ваш розум загрожує вам. У вас може не бути м’язів і великого чл*на, але чоловіки будуть бачити в вас конкурента.

Ви лякаєте. Більшість розумних жінок не бундючні і не зарозумілі, але чоловіки думають навпаки. Вони вважають, що жінка збирається їх виправити, відсунути на задній план і змусити відчувати себе марно.

У статті, опублікованій в «The Daily Beast», доктор Ейлін Поллак пояснює, що «Всі ці суперечності в нашій культурі створені для того, щоб ви не були одночасно і розумним і сексуальним. Я не думаю, що більшість кидає цьому виклик, ми просто змирилися».

Якщо жінка дуже розумна або самодостатня, вона розглядається як «матеріал не для знайомств». Якщо вона дотепна і конкурентоспроможна, вона розглядається як складна і владна.

Суспільство вчить жінок, що якщо вони будуть розумними і смішними, то вони не будуть зустрічатися, а будуть зустрічатися порожні голови і черстві серця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *