10 кращих сортів тюльпанів

Це наймолодший, нечисленний (1,6% від світового сортименту), садовий клас тюльпанів, який офіційний статус придбав в 1981 р

Представникам цього класу характерна зелена спинка пелюсток, що зберігається протягом усього періоду цвітіння. Поєднання зеленої серединки з білим, рожевим, червоним, жовтим краєм пелюсток виглядає досить екзотично.

10 кращих сортів тюльпанів

Любителі незвичайних тюльпанів вже встигли придивитися до цих «зеленим» квіткам і, гідно оцінивши їх, завели у себе на дачі. Сказати, що вони на піку популярності, напевно, це буде перебільшено, але, що вони «не вийшли з моди» – це правда!

Висота квітконосів їх варіює від середньої (45-50 см) до високої (більше 50 см). Листя у них невеликі, вузькі; бувають з білою облямівкою по краю. Квітка витончений, найрізноманітнішої форми: бокаловидний, чашоподібний, ліліевідний; зазвичай середина пелюсток потовщена. Квітки розпускаються з середини квітня – травні. Гарні в зрізку.

Тюльпан сорт ‘China Tow’
10 кращих сортів тюльпанів

Ніжний рожево-зелений сорт. Висота квітконоса 40 см. Квітка чашоподібний, висотою до 10 см. Листя білоокаймленої.

Тюльпан сорт ‘Christmas Exotic’
10 кращих сортів тюльпанів

Дуже гарний сорт. Міцний цветонос висотою 40-60 см. Квітка бокаловидний, заввишки 8-9 см. Цвіте у квітні-травні.

Як правильно вибрати тюльпани в подарунок?

Тюльпан сорт ‘Doll’s Minuet’
10 кращих сортів тюльпанів

Розкішний сорт з ніжно-рожево-зеленими квітками, заввишки 7 см. Квітконіс заввишки 60 см.

Тюльпан сорт ‘Esperanto’
10 кращих сортів тюльпанів

Дуже екзотичний сорт! Ряболистий. Висота квітконоса 30-40 см. Квітка чашоподібний, висотою 8-10 см; пелюстки злегка гофровані по краю.

Тюльпан сорт ‘Hollywood’
10 кращих сортів тюльпанів

Вишуканий сорт. Квітконіс заввишки до 30 см. Квітка ліліевідний, заввишки 4-6 см; розпускається в травні.

Тюльпан сорт ‘Spring Green’

10 кращих сортів тюльпанів
Біло-зелений сорт. Квітконіс заввишки 50-60 см. Квітка Бока-чашоподібний, висотою до 8 см; розпускається з середини квітня. Красиво стоїть в зрізку.

Тюльпан сорт ‘Red Springgreen’

10 кращих сортів тюльпанів
Червоно-зелений сорт, цветонос до 50 см. Квітка Бока-чашоподібний, висотою до 8 см; розпускається з середини квітня. Красиво стоїть в зрізку.

Тюльпан сорт ‘Flaming Springgreen’
10 кращих сортів тюльпанів

Дуже модний сорт. На біло-зелених пелюстках його, немов язики полум’я, «звиваються» червоні смуги. Квітка чашоподібний, висотою 6-10 см. Квітконіс невисокий, 45-55 см.

Тюльпан сорт ‘Violet Bird’

10 кращих сортів тюльпанів
Шикарний сорт. Квітка темно-фіолетовий, при відцвітанні – світло-рожевий з незмінною широкої зеленуватою спинкою; розпускається з кінця квітня. Квітконіс заввишки 30-60 см.

Тюльпан сорт ‘Virichick’
10 кращих сортів тюльпанів

Дуже цікавий рожево-зелений сорт. Висота квітконоса 25 см. Квітка ліліевідной форми, висотою 6-8 см. Краса його посилюється у групових посадках. Гарний у рокариях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *