Як правильно вибрати квіти в подарунок?

Правильний підбір букету дуже важливий для вдалого подарунка. При виборі квітів потрібно враховувати кілька важливих факторів. Про них і піде мова далі.

Кому будуть дарити квіти:

Квіти для жінок і чоловіків різні. Жінкам більше підходять квіти більш інтенсивних, насичених відтінків. А чоловікам подобаються нейтральні і сіруваті тони. Також потрібно враховувати і те, ким Вам доводиться той, кому вибирається букет. Якщо квіти призначені для подружки чи сестри, то це можуть бути яскраві троянди або милі хризантеми. Для одного, брата підійдуть кали або темний ірис. Якщо ж це приготовано колезі, то тут краще підійде букет тюльпанів або орхідей. У випадку з товаришами по службі при виборі квітів не дуже важливо, чоловік це чи жінка.

Привід:

Враховуйте привід, за яким Ви даруєте квіти. Якщо, приміром, даруйте квіти на день народження, то букет може бути невеликим, або навіть цілком припустимо один красиву квітку. Скажімо – троянда. Якщо Вас запросили на весілля, то букет повинен бути пишним і яскравим. Для створення такого букета використовуйте різні сорти квітів ніжних відтінків. Ні в якому разі не даруйте коротких букетів: на весіллі повинен бути тільки один “букет нареченої”.

Роблячи колективний подарунок, скомплектує букет з різних сортів квітів.

Як правильно вибрати квіти в подарунок?

Алергени:

Пам’ятайте, що квіти можуть бути алергенами. Тому перед покупкою букета згадайте, чи немає у Вашої подруги або колеги алергії на які-небудь квіти. Якщо Ви не впевнені, то не зневіряйтеся. Є альтернатива – квіти в горщиках. Прийшовши в квітковий магазин, Ви зможете уточнити у продавця, які саме квіти не є алергенами. Найчастіше це не квітучі сорти. Не бійтеся дарувати фікуси або невеликі “грошові дерева”. Вони прекрасно виглядатимуть на підвіконні і позитивно впливати на повітря в кімнаті.

Як правильно вибрати квіти в подарунок?

Кактус – не можна?

Багато хто вважає, що не можна дарувати кактуси. Але все дуже навіть навпаки. Практично у всіх людей вдома є комп’ютери, а кактуси зменшують дозу випромінювання, що виходить від комп’ютера. Так що невеликий кактус буде прекрасним подарунком для колеги або близького друга.

І пам’ятайте, що, вибираючи квіти, в першу чергу варто враховувати не тільки власну інтуїцію, але і переваги людини, якій підносите подарунок. Заздалегідь дізнайтеся смаки ваших близьких і друзів, і у Вас ніколи не буде проблеми, які квіти дарувати.

Як правильно вибрати квіти в подарунок?

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *