Звички лідерів

Ви думаєте, що лідерами народжуються? Ні, ними стають! Ми знаємо якими якостями володіють справжні лідери і готові з вами поділитися! Як повести за собою колектив – читайте нижче!

1. Не бійтеся хвалити.

Звичайно, не варто хвалити підлеглих, які цього не заслуговують. Але якщо людина дійсно впорався із завданням добре, не варто забувати про похвалу. Це мотивує його домагатися кращих результатів, що, звичайно, для вас теж добре!

2. Визнайте свої помилки.

Часом може трапиться так, що ваша ідея, яка здавалася вам просто ідеєю століття, була реалізована не так, як ви хотіли або не принесла належного ефекту. При цьому вам натякали на такий результат співробітники, але ви вперто не слухалися. І ось, коли вони заслужено можуть подумати: «Я ж казав (а)», варто визнати, що ви були неправі. Повірте, це ніяк не знизить ваш авторитет, а навіть навпаки. Не кожен може заявити про це відкрито.

3. Не нав’язуйте власну думку.

Так, можливо у вас досвід у даній сфері, але варто прислухатися навіть до новачків, часом новий погляд здатний допомогти вам переоцінити ситуацію. Вислухайте думку кожного в колективі, давайте висловитися всім. Не завжди ваші ідеї найгеніальніші. Пам’ятайте, що ваші дії спрямовані на процвітання вашої справи, а не зміцнення вашої самовпевненості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *