Як повернути потенцію розповіли експерти

Як повернути потенцію розповіли експерти. Всім відомо, що існують моменти, коли чоловіча потенція дає збій і ваш коханий може розгубитися і закритися в собі, все сильніше посилюючи проблему.

Сьогодні Піжонка дає вам кілька порад, які, як ми сподіваємося, допоможуть вирішити вам проблему потенції, якщо вона, звичайно, безпосередньо залежить від тих проблемних факторів, про які ми зараз і розповімо.

Досить часто проблеми з потенцією у чоловіків виникають у випадку, коли порушується приватне життя пари. Так що, якщо у вас в кімнаті мирно спить сусідка, а ерекція хлопця залишає бажати кращого, то вам варто позбутися від подруги або знайти більш відокремлене місце для заняття сексом.

Вчені підтверджують, що існують чоловіки, у яких, дійсно, існує проблема з ерекцією при використанні презерватива.
Ерекція втрачається в той момент, коли чоловік одягає презерватив. Але одна справа, якщо ви вступаєте в статевий зв’язок з чоловіком або постійним партнером, в якому ви впевнені, і зовсім інша справа, якщо ви ризикуєте отримати захворювання, що передається статевим шляхом або «нарватися» на небажану вагітність.

В даному випадку у вас є варіант додаткової стимуляції статевого члена в презервативі, повна довіра партнеру і, відповідно, секс без презерватива. Останнім варіантом залишається відмова від близького контакту, якщо партнер вам мало знайомий і ви реально оцінюєте всі неприємні ризики сексу з таким чоловіком.

Крім слабкої ерекції існує ще й проблема передчасної еякуляції, тобто коли ваш чоловік досягає оргазму за 1-2 хвилини або раніше. Для цього варто застосувати спеціальні мазі і креми, які притуплять чутливість і дозволять продовжити статевий акт.

Що ж ще може зробити негативний вплив на збудження і ерекцію? Звичайно ж куріння і алкоголь, а так же неправильне харчування, зайва вага. Якщо ви розумієте, що причина неякісного сексу саме в цьому, то вам варто попрацювати над здоров’ям партнера і перейти на здорову їжу і позбутися шкідливих звичок.

Шлях по кар’єрних сходах борг і важкий, і це завжди позначається на фізичному здоров’ї. Нервова система намагається з усіх сил, але негативні імпульси блукають в організмі вашого чоловіка, а іноді дають збій, тим самим не сприяючи поліпшенню відносин в ліжку. Вам варто створити комфортну і розслаблену обстановку для свого чоловіка, давши йому можливість забути про трудові будні.

Досить часто чоловіки плутають реальне життя і життя, яка показується в порнофільмах. Такі люди відчувають себе неповноцінними після перегляду дорослого кіно, що не дає їм почувати себе впевненими в ліжку. Поясніть партнеру, що потрібно правильно розділяти життя і кіно.

Розкажіть коханому про те, що існує маса методик по тренуванню м’язів тазу. Така гімнастика допоможе за кілька тижнів зробити м’язи більш міцними і витривалими. Є ймовірність того, що ваш кавалер позбудеться і від слабкої ерекції і від передчасного сім’явиверження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *