Знайдено найкращий засіб від похмілля

Традиційним засобом від похмілля для нас є борщ, огірковий розсіл і чарка горілки. Але на Заході з неприємним наслідком бурхливого веселощів напередодні прийнято боротися інакше…

Вчені підтвердили те, що і без того відоме мільйонам страждальців: кращий засіб від похмілля – аспірин і чашечка кави. Безумовно, у кожного з нас є улюблений і перевірених спосіб позбутися від симптомів похмілля, однак, на думку вчених, нічого краще аспірину і кава не існує. Кофеїн, а також протизапальні та знеболюючі речовини аспірину захищають організм від етанолу та алкоголю. Етанол є основною причиною головних болів в результаті алкогольної інтоксикації завдяки ацетату, який утворюється в організмі з етанолу, і навіть невеликі дози алкоголю можуть викликати у деяких людей головні болі.

В експериментах з пацюками дослідники з університету Філадельфії викликали у тварин головні болі за допомогою невеликих доз етанолу, а потім давали їм кофеїн і протизапальні ліки. У результаті виявилося, що ці засоби блокують ацетати і позбавляють від головного болю. При цьому, у щурів не спостерігалося зневоднення, в якому зазвичай звинувачують кави.

Результати дослідження можуть викликати як схвалення, так і заперечення з боку експертів і навчених досвідом любителів спиртного. Багато людей дотримуються думки, що краще всього на ранок після рясних узливань пити побільше води, а інші впевнені, що сніданок в англійському стилі з смаженим яйцем і беконом – найкращий засіб для повернення до життя. У використання аспірину також є супротивники, які стверджують, що знеболюючі ліки можуть стати причиною розладу шлунку, оскільки навантажують печінку, коли у неї і так чимало роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *