А чи потрібна тихе сімейне життя?

Сімейне життя в ідеалі представляється молодятам тихою і спокійною. Вони вважають, що повинні постаратися зберегти щось світле, виключивши скандали і навіть найменші неприємні розмови. На їх думку, інакше підходити до відносин не можна, бо інакше все починається з малого, з звичайного дрібного побутового конфлікту, а закінчується розлученням. Природно, подібні мрії руйнуються вже через пару років, коли родина валиться. До цього моменту подружжя не сперечалися і не скандалили, що ж тоді сталося?

Насправді причини розлучення кроятся якраз в неправильному підході до відносин. Молода сім’я спочатку купається в увазі один одного, коли ж настає етап простий побутового життя, відношення не витримують цього. Людям хочеться і далі жити, відгородившись від навколишнього світу, але зробити це нереально. Сімейне життя швидко наповнюється суперечностями, люди не розуміють один одного, вони мовчать і нічого не говорять, боячись почати довгий скандал. Саме в цьому таїться головна помилка.

Не можна собі уявити, що спокійне сімейне життя і є першою серйозною причиною розлучення. Подружжя не розуміють один одного з часом, і в цей момент вони повинні почати розмовляти. Інакше вони не зможуть обговорити всі деталі свого повсякденного життя. Нехай почнеться неприємна розмова, нехай він переросте в скандал, без цього обійтися не вдасться.

Молодята можуть швидко помиритися. Навіть після серйозного конфлікту один з подружжя повинен піти назустріч, після чого вдасться знайти спокій. Причому під час скандалу вони доб’ються потрібного результату – обговорять проблему в сім’ї. Такий варіант складний і дуже неприємний, однак, психологи в один голос говорять про його важливості.

Дійсно, без регулярних конфліктів у сім’ї обійтися не можна. Людина спокійно повинен сприймати розростається скандал. Навіть якщо йому неприємно вислуховувати слова від свого чоловіка, слід сісти і постаратися зрозуміти його. Це відбувається на емоціях, але все-таки корисна інформація буде піднесена, хоч і в настільки неприємної формі.

Таким чином, сімейне життя повинна стати повноцінною. Коли молодята хочуть побудувати міцний шлюб, народжувати дітей і протягом довгих років любити один одного, вони зобов’язані навчитися слухати. Зробити це складно, але як обійтися без взаєморозуміння, з роками такі протиріччя пропадають, і з’являється справжня сім’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *