Життя без втоми: топ 4 ради

Робота забирає багато сил, якщо вранці ми готові на подвиги, ввечері мріємо про одне – лягти спати! Як жити без втоми?

Втома впливає не тільки на наше фізичне здоров’я, але і відбивається на настрої.

Як жити без втоми?

Оптимізм все виправить!

Погодьтеся, бувають дні, коли ні погода, ні пробки в місті і навіть несмачний кави не можуть зіпсувати нам настрій. А все з тієї причини, що ми самі себе так налаштували: прокинулися і вирішили, сьогодні я встав саме з тієї ноги! Щоб жити без втоми, нам потрібно підживлюватися оптимізмом, причому щодня. Згадайте, що заряджає вас енергією: зарядка, шматочок шоколадки з самого ранку, дзвінок близькій людині або прогулянка пішки. Важливо в арсеналі мати кілька запасних варіантів. Наприклад, ви точно знаєте, що настрій буде відмінним, якщо з ранку вип’єте ароматного заварного кави, але за дивним збігом обставин, ви прокинулися, а кава закінчився! Значить, беремо запасний варіант і робимо какао, просто і внутрішня гармонія не порушена!

Менше дріб’язкових сварок

Щоб жити без втоми, необхідно позбавити себе від щоденних дріб’язкових сварок. Перш ніж починати «чому ти не зробив це, я адже просила», подумайте, чи варто ситуація витраченого часу, сил та енергії. До того ж, завжди можна знайти альтернативний варіант. Ви сподівалися, що чоловік після роботи забіжить в магазин, а він не встиг? Це відмінний привід влаштувати романтичний вечір і замовити щось вишукане з доставкою додому. По-перше, вам не доведеться стояти біля плити, а по-друге, ви не будете відчувати себе як вичавлений лимон після низки докорів і звинувачень в бік своєї половинки.

Більше творчості!

Чим менше в нашому житті творчості, тим більше вона нецікава. Напевно з кожним було: вирішили провести вихідний в повному неробство і втомилися так, як ніби весь день розвантажували вагони. Справа в тому, що зайнятість, якась захоплююча діяльність допомагає позбавити нас від втоми. До того ж, ми розвиваємося і зростаємо на очах.
Поле для самовираження величезне: можна знайти себе в живописі, навчитися їздити верхи на конях, грати в теніс, ліпити з глини, вишивати хрестиком, співати і т.д. Головне – пробувати!

Правильне оточення

Часто буває, що люди, які нас оточують, здатні в одну хвилину рознести в пух і прах наш настрій. Напевно у кожного є друг «скиглій», для якого позитивне мислення – це щось неймовірне, тому всі зустрічі з ним зводяться до одного: «життя тлін​​, на роботі погано, вдома погано і краще ніколи не буде». Як би ви не старалися, але часом такі розмови здатні вивести з колії навіть самого переконаного оптиміста! Ми починаємо відчувати страшну втому, хоча просто сиділи і розмовляли, тому необхідно формувати правильне оточення.

Насправді, щоб позбутися втоми, не варто відразу бігти в аптеку, достатньо трохи змінити свої звички!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *