Як все встигнути

Іноді на нас навалюється така кількість всього, що, здається, жодна жива людина в світі цього не витримає! Насправді, ми можемо значно більше, ніж нам здається, для цього всього лише потрібно впорядкувати своє життя і не втрачати дорогоцінного часу, тим більше на роздуми плану “нічого у мене не вийде”.

Правило №1. Порядок в голові

Парадоксальне правило тайм-менеджменту, тобто, науки про управління часом, звучить так: “Найгостріша пам’ять тупіший самого тупого олівця”. Це означає, що потрібно записувати всі майбутні події і справи. Можна використовувати для цього кольорові маркери, таким чином ви одночасно зафіксуєте те, що треба зробити, в своїй пам’яті. Тепер ви точно нічого не упустите.

Правіло №2. Складайте розклад дня

Адже, витративши лише 10 хвилин на планування дня, ви заощадите до двох годин на день. А це цілих 10 вільних годин на тиждень!

Правило №3. Відпочинок, потім робота

Іноді нашому мозку просто необхідна перепочинок. Коли робота валиться з рук, перервіться на каву-паузу. Сконцентруватися і зібратися допомагають предмети синього кольору, аромати бергамоту і цитрусових, запахи чорного перцю, розмарину і лаванди. Бадьорість духу повернуть горіхи, інжир і гіркий шоколад в невеликих кількостях.

Правіло №4. 15 хвилин в день на прибирання

Якщо присвячувати цьому заняттю всього 15 хвилин в день, можна отримати кілька годин вільного часу у вихідні. Замість того, щоб відкладати прання і подібне на потім, зробіть це вже сьогодні, і ви будете здивовані тим, скільки всього можна встигнути за робочий тиждень. А вихідні на те й вихідні, щоб відпочивати.

Правило №5. Нічого не робіть

Щоб знайти внутрішню гармонію, дозволяйте собі кілька годин щасливого байдикування. Вимкніть мобільник, забудьте вдома наручний годинник і просто побудьте наодинці з собою.

Правило №6. Відірвіться від комп’ютера

Без нього нині нікуди, але найчастіше саме він стає головним пожирателем часу. “Всього одну хвилинку ВК”, “тільки пошту перевірю”, “одну хвилинку, дочитаю новини” – і ось хвилинка вже плавно перетворилася на годину, а ви все ще сидите в соцмережах. Спробуйте виключати комп’ютер зі свого життя хоча б на один день в тиждень і ви будете здивовані, скільки все-таки можна встигнути за той час, який ми попросту розбазарюємо на посиденьки в Інтернеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *