Зайва вага – психосоматика

Якщо у вас зайва вага, з яким не виходить справитися за рахунок фізичних навантажень, голодування і дієт. Якщо після досягнення певного результату, через нетривалий час вага назад повертається в «звичне» стан, то варто задуматися про психосоматическом компоненті зайвої ваги.

Психосоматичних компонентом зайвої ваги частіше буває:

Звернення уваги на себе ну чим ми більше, тим ми більше помітне в натовпі, неважливо в якому контексті, сприяє стати заметней.

Додаткове заземленнявелика вага нам допомагає при недостатній заземленности, щільніше чинити тиск на опори, тим самим ніби підсилюючи контакт між нами і землею. Великий обсяг також збільшує кращий контакт з одягом, вона більше починає чинити зворотний опір, надаючи додаткове відчуття заземленности.

Страх смертіце найсильніший страх людини. Справлятися з ним нам допомагає всілякі розради, приналежність до групи людей, матеріальні цінності, накопительство і поглинання.

Стреси організм влаштований таким способом, що під час тривалого стресу, він починає виробляти жир і розкладати його по різних куточках нашого тіла, тим самим захищаючись від стресу.

«Псевдо життя»розмови про дієти і зайвій вазі. Тим самим надаючи вторинну вигоду спілкування з людьми на загальну для них тему.

Напруга – часто напружена ділянка тіла болить при безпосередньому впливі на це місце або зовсім без впливу. Жир немов захищає це місце від контактів, розширюючи свої кордони.

Сексуальністьпри підвищеній сексуальності і неможливості її вираження, по причині якогось заборони пов’язаного з вихованням, середовищем знаходження, різними переконаннями, віри сповідання, сором’язливістю, низькою самооцінкою, невпевненістю і т.д.

Сенсорна глухота тривога, страх, сексуальне збудження, активність, переживання – все це може плутатися з відчуттям голоду. Дійсно, заїдати сексуальне збудження можливо, от тільки потреба, наприклад, сексуальної близькості не було задоволене, замість чого організм отримав зайві калорії.

Тотальне розслаблення тіла призводить до включення функції саморегуляції, відновленню всіх систем внутрішніх органів, і як наслідок повернення до нормальної ваги.

Як би ви ненавиділи свій зайву вагу, він для вас виконує певну необхідну функцію і може не одну, перераховані вище. І виходить так, усунувши напруга, вага йде, і ви зменшуєте в обсязі. Якщо ми не усунемо причину, то всі наші спроби будуть марні, нагадуючи битвами з вітряними млинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *