5 фантастично багатих сімей, які втратили стан

Складно собі уявити, що сім’я, що володіє мільйонами, може розтринькати весь стан. Насправді, деякі фактори можуть сприяти цьому, незалежно від того, відбулася втрата багатств швидко і несподівано або ж сім’я втрачає свій стан повільно, протягом шести поколінь. Зазвичай це невдалі вкладення, величезні борги або несумірні витрати.

Представляємо п’ять відомих і багатих сімейств, які втратили своє багатство:

Вандербільти

До моменту смерті в 1877 р Корнеліус “Командор” Вандербільт мав стан в розмірі $ 100 млн згідно Forbes. Він заснував свою судноплавну і залізничну імперію в 1810 р, маючи всього $ 100, які він взяв у своєї матері. Але через шість поколінь компанія, яку він заснував, більше не належить родині. Журналіст CNN Андерсон Купер, його нащадок в шостому поколінні, недавно заявив в радіо-шоу: “Моя мати дала мені зрозуміти, що там немає трастового фонду”. Все, що залишилося, – це заповіт на благодійність, включаючи Університет імені Вандербільта.

Хартворди

Хантінгтон Хартфорд, спадкоємець мережі продовольчих магазинів A & P, втратив мільйони через збанкрутілих виробництв і безтурботного способу життя. Будучи онуком засновника компанії Great Atlantic & Pacific Tea Co., Хартфорд отримав дохід в $ 1,5 млн річних згідно New York Times. У 1940 р Хартфорд вважалися однією з найбагатших сімей в США. Після оголошення про банкрутство через багато років Хартфорд переїхав на Багами в 2004 р, де він і жив до самої смерті у віці 97 років в 2008 р.

Клюге

Через 9 років після заміжжя Патрісія Клюге розлучилася зі своїм чоловіком Джоном Клюге, засновником Metromedia, і отримала маєток в 200 акрів і $ 1 млн згідно з даними Forbes. Через 20 років, в 2011, вони збанкрутувала в результаті того, що вкладала занадто багато грошей в виноградники поруч з будинком і взяла занадто великий борг. На своє починання Патрісія витратила близько $ 50 млн, більшу частину з яких вона взяла у вигляді позики в місцевому банку. Просуванню бізнесу завадив вибухнула світова економічна криза, а також те, що Клюге здійснила певні фінансові прорахунки: вона занадто багато і необґрунтовано витрачала. В результаті Патрісія заборгувала банку $ 35 млн, повернути їх вчасно не змогла, і господарство перейшло у власність банку. Зрештою маєток купив магнат Дональд Трамп за $ 6,2 млн, за повідомленням Fox News.

Династія Стро

Засновник компанії Бернард Стро прибув до США з Німеччини в 1850 р з $ 150 і сімейним рецептом виготовлення пива. Його сини розширили створену ним імперію. До 80-х рр. XX століття сім’я Стро управляла найбільшої пивоварної компанією в країні, яка коштувала, згідно Forbes, близько $ 700 млн. Сьогодні, п’ять поколінь по тому, компанії більше немає, вона стала жертвою величезного боргу, жорсткої конкуренції і втрачених можливостей.

Пулітцер

Онуку видавця і магната Джозефа Пулітцера, Пітеру Пулітцер, мав допомогти чоловік його колишньої дружини. Згідно Forbes 800-акрів цитрусовая гай у Флориді, якою володів Пітер і його сини, опинилася в небезпеці, після того як трапилася епідемія хвороби у рослин. Тім Боберг, чоловік Роксани Пулітцер, має заставну на маєток в розмірі $ 220 тис. Він гарантував нову заставну в розмірі $ 1,3 млн і збільшив кредитний ліміт до $ 400 тис. В документах на розлучення від 1982 розрахункова чиста вартість Пітера Пулітцера склала $ 25 млн .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *