Яку жінку ніколи не покине чоловік

Є кілька правил, які допоможуть жінкам  більше зацікавити своїх чоловіків.

Безумовно, стати для чоловіка тієї самої – єдиною – це завдання не з простих, але це зовсім не означає, що можна сидіти, склавши руки, скаржитися … і нічого не робити. Ніхто не в силах перешкодити вам зробити хоча б один крок на шляху до ідеалу.

1. Будьте різні

Свого часу ще Коко Шанель говорила про те, що жінка, щоб стати незамінною, повинна постійно змінюватися. Це правило працює і з окремо взятим чоловіком, особливо якщо мова йде не тільки про регулярну зміну іміджу.

2. Приймайте чоловіка таким, який він є

Пам’ятайте про те, що перший поцілунок або ліловий штамп у паспорті – це не індульгенція, яка дає вам право на будь-які перетворення об’єкта. Вам самій сподобалося б, якщо чоловік став би без кінця робити вам зауваження, лише тому, що він знає, що ви повинні або не повинні, або йому захотілося пограти в Пігмаліона? Не намагайтеся різати!

3. Будьте надійні

Поводьтеся так, щоб чоловік знав – він може на вас покластися в скрутну хвилину, і ви поруч з ним не тільки в радості, але і в горі. І замість того, щоб обрушити на нього град докорів в той момент, коли він і сам розуміє, що винен, ви знайдете для нього слова підбадьорення. Як показує практика, пункт №3 не може бути ефективним без пункту №2.

Якщо, вам чоловік дуже часто говорить різні приємні компліменти, то може він щось скриває? Ми вам розкажемо, що можна дізнатись про чоловіка, слухаючи його комплементи.

4. Любіть себе

Жінка, яка сама себе не любить, безумовно, становить інтерес для чоловіка – але чисто утилітарний. З нею зручно, але навряд чи почуття, які відчуває до безкоштовної домробітниці, куховарці, няні і т.д. друга половинка, можна назвати любов’ю.

5. Не бійтеся сваритися

Як не дивно, конфлікти – це джерело енергії для пари. Так що будь-які уявлення про те, що в ідеальній родині завжди “тиша так гладь” і ніхто ніколи ні з ким не з’ясовує стосунки, не тільки сильно перебільшені, але ще й відверто шкодять вашим відносинам. Сперечатися можна і потрібно, головне в цей момент забути слова “завжди” і “ніколи” і обговорювати конкретний випадок, а не згадувати все, що ваш чоловік зробив “не так” з моменту першої зустрічі.

6. Не будьте чоловікові іншому

Приблизно через рік після початку стосунків “хімічна” революція, яка викликала пристрасть у вас обох, завершується мирним шляхом. Виникає велика спокуса стати чоловікові справжнім другом, вірним товаришем, рідним чоловічком, цікавитися тільки тим, чим цікавиться і він. Невинне на перший погляд бажання може стати джерелом проблем. По-перше, люди, які завжди і все роблять разом, опиняються у світі ідентичних відчуттів: скоро вичерпають усі теми для бесіди, їм буде не про що говорити один з одним. А по-друге, як вам перспектива стати настільки рідною і близькою, що секс з вами стане здаватися інцестом (ніби ви – брат і сестра, а не чоловік і дружина)?

7. Не забувайте про секс

Основні інстинкти в шлюбі ніхто не відміняв. Секс не менш важливий, ніж сон і їжа. Підійдіть до процесу творчо.

8. Розмовляйте

Увечері в розмови з чоловіком не вступайте, пам’ятаєте, як сильно він втомився, і на що йому доводиться йти кожного дня на службі заради вас. Мовчки нагодуйте його, і лише після того як він прочитає газету, ви можете спробувати з ним заговорити.

9. Дотримуйтесь баланс між “брати і давати”

Якщо ви весь час віддаєте, не вимагаючи нічого натомість, вам здається, що це ви весь час “повинні”, і вас має бути шкода, і це ви – жертва. Насправді – це всього лише ілюзія, і в боргу залишається друга половинка. Якщо ви продовжуєте грати в самопожертву, борг з часом перетворюється в ярмо на шиї партнера. У той момент, коли воно стає настільки важким, що більше немає сил його нести, чоловік зазвичай йде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *