Порядок в будинку за 15 хвилин. Реально?

У сучасної господині залишається все менше часу на господарські клопоти. Але ж так хочеться, щоб у домі панували порядок, гармонія і свіжість. Насправді не потрібно цілими днями намивати, протирати і надраювати. Потрібно в першу чергу розділити квартиру на основні зони, приділяючи кожній не більше 15 хвилин в день.

Передпокій, санітарна зона (ванна і туалет), кухня, житлові кімнати – це основний полігон для майбутньої діяльності. Регулярна короткочасна прибирання принесе задоволення і виявиться напрочуд приємною. Розглянемо основні прийоми експрес- прибирання.

У першу чергу потрібно запустити білизну в пральну машинку. Вона працюватиме одночасно з господинею, економлячи дорогоцінний час. Залишилося білизна прибрати в місце зберігання.

На всі предмети сантехніки нанести чистячі дезінфекційні засоби. Залишити для обробки і перейти в наступну зону, на кухню.

При наявності брудного посуду, можна замочити її прямо в раковині, додавши у воду засіб для чищення. Залишки їжі розтопляться, після чого залишиться тільки сполоснути посуд і столові прилади. Це заощадить господині час і не потребують додаткових зусиль.

Тим часом можна повернутися у ванну (і туалетну) кімнату і завершити санітарну обробку. Ретельно змити чистячі засоби з усіх поверхонь. Спеціальним спреєм і серветкою для скла обробити дзеркала, стінки душової кабіни.

Тими ж спреєм і серветкою протерти вікна у всіх інших кімнатах, скляні елементи міжкімнатних дверей.

Далі повернутися на кухню, щоб сполоснути посуд і розмістити її в сушарці.

Предмети меблів і техніку краще протирати ганчіркою з мікрофібри. Вона легко і ефективно збирає частинки пилу.

Після закінчення прибирання вийняти з машинки і розвісити білизну.

Квартира дихає свіжістю і чистотою, а у господині в запасі багато сил і енергії для приготування смачного вечері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *