Яку країну найбільше люблять атакувати хакери

Міжнародне агентство FireEye підготувало звіт, в якому назвало країни найбільш часто піддані атакам хакерів. Перше місце в світі зайняла Великобританія, на частку якої припало 17% від усіх атак. Друге місце в рейтингу зайняла Німеччина з 12%, а третє – Саудівська Аравія з 10%. На Туреччину довелося 9%, а ось Швейцарія набрала 8%. При цьому Франція, Швеція та Іспанія набрали по 4%, 4% і 3% відповідно.

Примітно, що найчастіше хакери зазіхали на країни, які вважаються найбільш захищеними від кібернетичної загрози. У теж час в Україні, Китаї і країнах Південної Америки, які вважаються найбільш уразливими для хакерів, число атак набагато нижче. Втім, Україна, в останні півроку збільшила свій антирейтинг, багато в чому завдяки політичній напруженості в світі.

Експерти з’ясували, що більш ніж в 50% випадків метою атаки стають великі державні об’єкти або об’єкти бізнесу. Більш того, майже 90% серйозних атак припадають саме на урядові об’єкти. Примітно ще й те, що за останні два роки число хакерських атак у всіх областях виросло більш ніж в два рази. Деякі експерти серйозно стурбовані тим, що багато атаки скоюються з Китаю або за допомогою софта розробленого китайськими фахівцями.

Варто також нагадати, що деякий час тому російська компанія «Лабораторія Касперського» готувала аналогічний звіт. Також компанія запустила спеціальний сервіс, який дозволяє дізнатися набагато більше про кібернетичної загрозі та безпеки, а також подивитися інтерактивну карту Землі з відзначеними на ній регіонами хакерської активності. Даний сервіс регулярно оновлюється за рахунок роботи різних антивірусних програм, який фіксують випадки виявлення шкідливого софту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *