Сила часу

«У мене немає часу», «Час стрімко несеться», «Час витікає, як пісок крізь пальці», «Час катастрофічно не вистачає»  Люди часто скаржаться на брак часу, ніж на брак грошей чи свободи. Сила часу підпорядковує всіх і вся.

В добі 1440 хвилин – це та тривалість часу, з якої складається щодня тисячоліття на Землі.

Ми постійно поспішаємо, ми напружуємося з усіх сил, щоб наздогнати. Ми нарікаємо на швидкоплинність часу і відчуваємо себе безпорадними перед цим. Цей божевільний темп все більше дає про себе знати, як би ми не витрачали свої зусилля на оздоровчу дієту, фізичні заняття або спроби впоратися зі стресом.

Час – психологічний ворог людини. Час – це така абсолютна величина, якої ми не здатні керувати.

Сила часу

Люди, що страждають «хворобою поспіху» – хронічну і постійною нестачею часу – схильні до виникнення і загострення таких захворювань, як високий тиск, хвороби серця і інші дуже нехороші (боюся навіть слово таке писати) хвороби.

Брак часу викликає почуття гніву, дратівливості, пригніченості і може призвести до раптової смерті від серцевої недостатності. Ось така підступна сила часу може бути.

Достаток часу, його ефективне використання, відсутність почуття нетерпіння і необхідності неспокійно поглядати на годинник, є кроком до успіху в плані поліпшення здоров’я, фізичної форми та інтимних стосунків.

Подивіться на світ іншими очима, дбайливо поставтеся до часу і ви відчуєте неймовірні почуття в особистих відносинах, зробите новий вибір, і зможете провести грань між щоденної марною тратою часу і найбільш важливими справами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *