Яких людей слід остерігатися

“Бійтеся данайців, що дари приносять”відоме прислів’я на століття затаврувала данайців, як підступний народ. Але вони лише відкривають список тих, кого слід остерігатися.

Остерігайтеся кривдити слабких і закомплексованих людей, які можуть отримати владу. Не маючи фізичної переваги на іншими людьми, слабкі отримують від природи якусь компенсацію, яка полягає в підступності, хитрості та інших тактично і стратегічно важливих якостях для усунення ворогів інтригами, наклепом, сварками і т.д.

Психічно неврівноважені люди не варті ваших нервів, здоров’я. Зараз не проводять в примусовому порядку психічних обстежень, а кількість психів збільшується занадто швидко, щоб ви могли спілкуватися з усіма безтурботно.

Людей з вибуховим характером. Що толку від вибачень людини з вибуховим характером, якщо він у стані афекту накоїв гидот? Краще просто не давати йому жодного шансу на прояв агресії.

Таємні агресори. Є такі, люди, у яких психічне напруження зашкалює настільки, що їм просто необхідно скидати негатив через образи, сварки і навіть бійки. Хоча останнє у таємних агресорів трапляється нечасто. Спілкування з ними може спричинити проблеми на “рівному місці”. Ви можете навіть не помітити, як сказали навіть не жарт, чи не претензію, а просто якесь слово, яке сильно зачепило співрозмовника. Все – з тих пір ви його ворог. І дарма ви б виправдовувалися, так як поки “таргани” не вийдуть зі свідомості таємного агресора, він буде ненавидіти всіх і вся. З приводом або без.

“Весельчаки”ох, і складно ж розібрати, де дійсно веселий хлопець, а де – підступний тип. Де злегка легковажна особа, а де – стерва, в самобутньому сенсі цього слова. Але спробувати все ж варто: придивіться уважно до виразу обличчя в момент сміху співрозмовника. Якщо хоча б уявити, що нижня частина обличчя закрита, то ви отримаєте адекватне внутрішньому стану вираз обличчя. Так, у багатьох коміків очі навіть при сміху сумні, а у зловмисників – “холодні”.

Людей з нав’язливою добротою теж варто взяти на замітку. Можливо, вони намагаються вирішити якусь внутрішню, особистісну проблему (і це не погано), а може, просто намагаються втертися в довіру, переслідуючи свої меркантильні цілі. А це може нести вам небезпека.

Використовуючи не хитра поради, можна зробити своє оточення безпечним для себе. Одних можна видалити від себе, від інших піти самому, а з третіми водити міцну дружбу. Але що, якщо до когось з вищеперелічених ви належите самі? Постарайтеся змінитися, щоб будувати свій успіх без непотрібних жертв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *