5 способів внести спонтанність у відносини

Залишатися спонтанної в тривалих відносинах це приголомшлива здатність! На самому початку роману все так хвилююче, захоплююче і ново, проте з плином часу для того, щоб іскорки новизни зберігали наші почуття живими і гострими, потрібно докладати деякі зусилля, бути проактивним, знаходити шляхи, щоб поліпшити відносини і зміцнити близькість між вами двома.

Пропонуємо 5 веселих способів привнесення стихійності в ваші стосунки:

Подумайте про те, щоб вжити незаплановану поїздку.

Це один з найбільш веселих і дієвих способів привнести невимушеність у відносини і здригнутися. Просто купіть два квитки на поїзд, автобус чи літак, і вирушайте туди, де не були ніколи раніше! Це не обов’язково повинен бути тур на Мальдіви. Маленька подорож в найближче містечко буде приголомшливим досвідом вивчення нового для вас обох – і ви абсолютно однозначно насолодитеся компанією один одного.

Спільні спортивні уроки

Тут багато чого можна вибрати! Запишіться разом на урок зумба, йоги, сходіть на спінбайк або навіть на уроки танців – спортклуби і сальсотек пропонують масу варіантів. Просто знайдіть щось нове, що буде цікаво вам обом, і розважайтеся удвох!

Вивчіть іноземну мову

Вивчення іноземної мови може стати захоплюючим досвідом для вас і вашого партнера. Ви можете записатися на курси або просто завантажити додаток і почати займатися. Не обов’язково ставитися до цих занять дуже серйозно – все має бути легко і весело. Головне – те, що спільна діяльність неодмінно зробить вас ближче один одному!

Влаштуйте домашні канікули

Часом немає потреби взагалі нікуди виходити, щоб відродити романтику у ваших відносинах. Достатньо взяти пару вихідних і залишатися вдома удвох зі своєю коханою людиною. Будьте креативної та невимушеній! Легкий фруктовий сніданок в ліжку, ароматна ванна, домашній спа-салон для двох або гра футбол надувним кулькою – вам точно буде що згадати після такого релакс-дня!

Здивуйте свого партнера

Кращий спосіб повернути спонтанність у ваші відносини – дивувати вашого дорогого всякий раз, коли видається шанс. Приготуйте екзотичний вечерю, відправте йому сексуальне повідомлення, зустріньте його ввечері біля офісу з квитками на новий фільм його улюбленого жанру. Ламайте повсякденну рутину! Якщо зазвичай готуєте ви, виступите в ролі підмайстра і запропонуйте коханому бути шеф-кухарем. Замість п’ятничного походу в бар з друзями затягнути його в оперу.

Не важливо, як довго ви разом, в кожних стосунках є простір для спонтанності! Будьте нової, яскравою, цікавою і винахідливої​​!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *