Яке буває сексуальне виховання?

На яких принципах має бути побудовано правильне сексуальне виховання?

Перш за все, на вихованні людини. Дитина народжується мавпою зі здатністю стати людиною. І з дівчатам потрібно виховувати людину жіночої статі, а з хлопчика людини чоловічої статі. Модель такого розвиненого людини описав А. Маслоу. Ці положення описані мною в книзі з «Пекла в Рай». Там є 15 пунктів.

Коли людина починає відповідати ходячи б кількох з них, секс у нього стає таким, яким і має бути. Біда сучасного людства полягає в тому, що його представники починають займатися сексом, будучи до цього абсолютно непідготовленими. Тоді гальмується його розвиток як людини.

У тварин все йде по інстинкту. Коли молодий самець захоче покрити самочку, то він її не отримає. Його не підпускають до неї інші самці. ВІН з цими сильними самцями бореться і тільки тоді, коли досягає повної сили, отримує право на секс.

На жаль, у нас часто займаються сексом люди, абсолютно до цього непідготовлені ні фізично, ні духовно, ні матеріально. Звідси і всі біди. Багато у нас розглядають секс як лікувальний засіб, тоді як це тільки метод профілактики.

Я не буду перераховувати всі 15 ознак зрілості, а зведу їх у три, які легко перевірити: фізичне здоров’я, матеріальна незалежність і духовна зрілість.

Матеріальна незалежність визначається умінням прогодувати себе, дітей, які можуть з’явитися від цього сексу, і сексуального партнера, з яким може щось трапитися.

Фізичне здоров’я можна перевірити під час обстеження в медичному центрі. Але відсутність хвороби ще не ознака здоров’я. Здорова людина повинна вміти пробігти 10 кілометрів, хоча б підтюпцем, вичавити свою вагу або хоча б третину (для чоловіків) і виконати ряд тестів, які б свідчили про його силі і витривалості.

Духовну зрілість можна перевірити по тому, як людина витрачає вільний час. Якщо він витрачає його на підтримання фізичної форми, подальший професійний та духовний розвиток або коханої людини, тоді все в порядку.

Якщо невдачі в області еротичної любові носять трагедійна характер, значить, у людини погано йдуть справи. У успішної людини невдачі в любові штовхають на подальший розвиток. Він не влаштовує скандали при відмові, а йде себе розвивати. Але частіше він співчуває тому, хто йому відмовив, бо він дурень і не побачив гідності людини, який запропонував йому еротичну любов.

Коли до нас звертаються за допомогою у вирішенні сексуальної проблеми, ми пропонуємо зосередитися на вирішенні ділових питань. Це не відхід від вирішення сексуальних питань. Це шлях до радикального рішення. Одна жінка обурилася тим, що я для вирішення її секс-питань запропонував довести свій заробіток до 1000 у. о. в місяць, а краще до 5 тисяч. Але все-таки вона послухалася.

Зустрів я її через п’ять років. Вона виконала моє вказівку, але сексуальної проблеми не вирішила. Правда ця проблема поміняла свій відтінок. Якщо раніше їй не було з ким зайнятися сексом, то зараз не з кого вибрати.

Цю проблему вона переживала досить легко і продовжувала нарощувати свою ділову активність. Зараз їй 35 років. Зараз у неї є рівноцінний їй сексуальний партнер, з яким вона не тільки живе, але ще і зареєстрована в наших органах влади, як його дружина. Це, звичайно, дрібниці, але їй це приємно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *