7 ознак того, що ваш чоловік щасливий у шлюбі

Хочете знати? Кожна жінка хоче, щоб її чоловік був щасливий у шлюбі. Ось 7 ознак, які вказують на те, що у вашій родині все гаразд.

1. Поцілунки

Він вітає вас поцілунком, коли повертається додому з роботи. Причому куди краще, якщо він цілує вас не в щічку, а в губи. Це набагато краще, ніж обнімашки, повірте.

2. Контакти

Коли він іде по справах, то зв’язується з вами як мінімум раз за день. І завжди розповідає вам про те, як у нього йдуть справи. Каже, що сумує.

Чоловік, що вирушає у відрядження, або скучає по своїй дружині, або, навпаки, радий тому, що “вирвався”. Якщо ваш хоче бути з вами, то він буде вам дзвонити навіть частіше, ніж ви думаєте.

І, так, щасливий чоловік упевнений у вас на 100%. Так що ніякої підозрілості з його боку бути не повинно.

3. “Я люблю тебе”

Він говорить, що любить вас. Кожен день. Кілька разів за день. А ви просто відповідаєте.

Справжня любов ніколи не старіє. В щасливій родині подружжя повторюють один одному визнання в любові кожен день.

“Ти не говориш, що любиш мене”. – “Я говорив тобі це, коли одружився. Якщо що-то в цьому плані зміниться, я тобі повідомлю”. Так щасливі подружжя не розмовляють.

Люблячий чоловік повторює свої зізнання кожен день тільки лише тому, що хоче, щоб ви це знали і відчували. Він знає, як це важливо для вас.

4. Рука допомоги

Він допомагає вам по дому. Він хоче полегшити ваш вантаж обов’язків. Хоче внести свій вклад.

Він готовий стати вашим партнером у бізнесі, готовий прибирати разом з вами в квартирі. Готовий разом з вами перевіряти уроки у дітей. Тому що він любить вас.

5. Компліменти

Він хвалить вас. Він звертає увагу на те, що ви робите, і на те, як ви при цьому виглядаєте. Ви можете кілька разів за день зловити його на тому, що він розглядає вас. Здається, йому ніколи не набридне спостерігати за вами.

Він бачить всі ваші недоліки. Але в той же час він засліплений любов’ю.

6. Розради

Він тримає вас за плечі кожен раз, коли ви плачете. Коли ваша душевна біль сильна, що він завжди поруч. Сльози розчарування? Чоловік тут як тут.

Всі ми знаємо, що життя не ідеальна. І одна з найважливіших завдань подружжя – підтримувати один одного у важкі часи. Але з цим справляються тільки щасливі пари.

7. Відкриті серця

Він ділиться з вами своїми мріями, і своїми тривогами. Це так само легко і природно для нього, як і для вас.

Він повинен знати, що зможе прибігти до вас за моральною підтримкою, якщо раптом його світ почнеться валитися. Якщо ж, навпаки, все тримає в собі, отже, між вами щось не так.

Щасливий одружений чоловік ніколи не боїться виглядати “плаксою” або “наївним хлопчиком” в очах своєї жінки. Він знає, що вона зрозуміє.

Чоловіки, якщо ви читаєте цей текст, і при цьому не робите нічого, про що тут йдеться, пам’ятайте: ніколи не пізно починати створювати щастя в шлюбі. Просто зробіть родину своїм пріоритетом – і все налагодиться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *