Кілька видів 30-літніх холостяків

Тім Урбан розшифрував код всіх найпоширеніших типів особистостей 30-річних парубків. Знай, з ким маєш справу! 30-річні чоловіки можуть бути неймовірно різними. Покажіть мені декілька 30-річних чоловіків в одному місці, і я неодмінно знайду там вічного хлопчика, який живе в гуртожитку, сімейного людини, тільки що відвозив двох дітей в школу, кілька трудоголіків і парочку тих, хто ще не знайшов свій шлях в житті, і перебивається випадковими заробітками. Хтось з них скаже вам, що він щасливий, адже він нарешті-то знає, заради чого йому жити, а хтось- що він ще ніколи не відчував себе таким безпорадним. Загалом, це досить-таки строката компанія. Але ще строкатіше і різноманітніший – постійно зростаюча у розмірах група 30-льотних холостяків.

Якщо ви хочете вивчити людство, придивіться до 30-річним холостякам. Серед них ви, швидше за все, знайдете всі типи особистості та соціальні групи.

Але найпоширеніші, мабуть, наступні:

Ідеал

Цей 30-річний холостяк розумний – він закінчив престижний університет. Він спортсмен, музикант і мандрівник. Швидше за все, він красивий, та ще й добре вихований. До 30 років перед ним відкриваються блискучі кар’єрні перспективи, але боронь вас боги подумати, що він трудоголік – адже йому з дитинства прищеплювали сімейні цінності. Єдине, чого йому бракує, так це жінки, гідної подібного ідеалу. Так-так, жінка, гідна цієї людини, повинна бути таким же ідеалом, як і він сам – вишенькою на пишному торті його досконалості. Він часто її собі уявляє – красуню, приковывающую до себе захоплені погляди, розумну і елегантну, ідеального співрозмовника, висхідну зірку кар’єрних сходів і душу компанії.

І адже це всього лише те, якою вона буває на людях – вдома вона ще й фантастична коханка, неймовірна кухарка, і любляча дружина, готова віддати всю себе йому, єдиному. Ах так, ще вона знає французьку, грає в теніс, прекрасно співає, запоєм читає інтелектуальну літературу і дивиться арт-хаусні фільми. Його Джульєтта. Загалом, те, що наш «ідеал» досі неодружений, нас анітрохи не дивує. І прямо зараз він розривається між бажанням все-таки знайти подругу, відповідну цим надлюдським стандартам, і страхом залишитися холостяком і в 40 – бо це зовсім не вписується в ідеал. Ні в який.

Початківець життя заново

Цей холостяк до недавнього часу зустрічався з звичної подружкою, яку знав мало не з дитячого саду. Не те щоб вона була коханням всього його життя, але всі навколо вважали, що рано чи пізно вони одружаться. І тепер, після довгого і складного розставання, він раптом розуміє, що ті відносини його лише сковували, і пускається у всі тяжкі. Він вже майже забув, як це – бути без постійної пари, але це подобається, і він, безумовно, спробує цього вечора підчепити когось у барі. А ще він – найлютіший ворог Змирився нареченого, що перебувало та перебуває у стільки ж бляклих особистих відносинах, але не знаходить у собі духу їх розірвати, пливе за течією… ненавидить розповіді починає життя заново про своїх останніх пригоди.

Той, хто неодмінно повинен одружуватися на «правильної» дівчині, інакше його батьки просто перестануть з ним розмовляти

Знайти ту, що погодиться пов’язати свою долю з нашою, і так-то не дуже просто, а вже коли в цьому втручаються батьки цього бідолахи… Ні, коли-то він навіть намагався збунтуватися, але після того, як його останню дівчину батьки не пустили навіть на поріг, довівши її до сліз, він здався і скорився. Але потай він все-таки мріє, щоб його мати перестала намагатися звести його з дочками своїх подружок.

Жінконенависник

Жінконенависник терпіти не може жінок, а вони не в захваті від нього. Якщо чесно, він навіть не намагається їх зрозуміти, зате пам’ятає, і з гордістю повідомляє вам, що переспав аж з 214 з них. Йому досить щастило в молодості, коли багато наївні дівчата западали на симпатичних козлов, але останнім часом, щоб опинитися в його ліжку, потрібно бути жінкою з дуже низькою самооцінкою. Брат по духу Жінконенависника – Брехливий пес. Вони, звичайно, не ідентичні, але відмінно один одного розуміють.

Хлопець, який дуже рано увійшов у смак

Колись, у старших класах школи, він був всім, про що тільки могла мріяти захоплена 17-річна школярка. Його взмывающее до небес зарозумілість успішно пронесло його на своїх крилах через школу і інститут, і ніхто не здивувався, коли вже до 20 років він зійшовся до розумною, доброю і красивою дівчиною. Але… він тільки почав входити у смак, йому здавалося, що він ще не награвся, і років до 24 він з нею розлучився. Ну а тепер, шість-сім років потому, його волосся втомилися від його надмірностей, і теж від нього пішли, пузо початок перевалюватися за ремінь брюк, так і люди навколо давно перестали говорити про його шкільні успіхи. Більш того, дівчата на зразок тієї, яка колись була у нього закохана, визначено в ньому розчарувалися. І коли це до нього доходить (років так на п’ять пізніше, ніж до оточуючих), він, глибоко зітхаючи, опускає свої стандарти в пошуку супутниці життя на кілька великих поділок.

Хлопець, який нарешті став завидним нареченим

А ось це – повна протилежність попереднього типажу. Останнім часом, скинувши зайву вагу, почавши одягатися в костюми, а не в джинси з футболкою, і отримавши престижну роботу, він почав отримувати значно більше уваги з боку жінок, ніж в останні років так 25. Дівчата знаходять дуже милим, що такий чудовий хлопець зумів залишитися таким скромним і ненав’язливим, хоча насправді він просто звично вважає, що будь-яка дівчина на нього зайвий раз і не гляне. Щоправда, коли до нього все-таки доходить його нинішня ситуація, він майже напевно стає предметом заздрості і роздратування своїх не настільки щасливих друзів, підморгуючи їм під час танців з красивою дівчиною, або переможно посміхаючись під час прогулянки з нею по вулиці.

Нормальний хлопець, який просто ще не зустрів відповідну дівчину, і хотів би, щоб оточуючі перестали дивитися на нього жалісними очима

Він, загалом-то, насолоджується своїм життям. Йому подобається його робота, у нього хороші друзі, і йому подобається холостяцьке життя. Він не прагне будь-яку ціну затягнути хоч кого-то в свою постіль, і цілком упевнений, що рано чи пізно зустріне дівчину, на якій захоче одружитися. А ще він зовсім не розуміє, чому його друзі і знайомі намагаються зрозуміти «Що з ним не так». Його батьки не знаходять собі місця від занепокоєння, постійно питаючи його, чи він хоч з ким-то. Його друзі, бажаючи йому допомогти, постійно намагаються влаштувати йому побачення. Він, звичайно, цінує всю цю непрохану підтримку, але вважає, що було б куди краще, якби його просто залишили в спокої.

Колишній плейбой, який ніяк не може зрозуміти, чому він ще не одружений

Він – абсолютна протилежність попереднього типажу, і він дійсно не може зрозуміти, чому він ще не одружений. Адже і в школі, і в інституті, і на початку дорослого життя він ніколи не залишався без дівчини, і довгі роки з насолодою шкодував друзів з не склалася особистим життям… але чомусь до 30 років він так і залишився неодружений. І тепер у нього є облікові записи в чотирьох різних системах знайомств, і коли його запитують, зустрічається він з ким-то, він постійно відговорюється тим, що дуже зайнятий своєю роботою.

Хлопець, який «не в грі»

Зовні він може здатися ідеальним нареченим – він гарний, добре одягнений, працює у відомій фірмі… Він розумний, красномовний і привабливий. Єдине «але» — він, як би це м’якше сказати, не цікавиться дівчатами. Його протилежність — Нормальний хлопець, який просто ще не зустрів відповідну дівчину, і якому вже набридло пояснювати всім навколо, що він зовсім не гей, на 100% гетеросексуальний, просто ще не зустрів відповідну дівчину, і не бачить нічого поганого в холостяцького життя.

Хлопець, який просто опустив руки

Якщо чесно, Хлопець, який просто опустив руки, ніколи не докладав до пошуку пари надто великих зусиль, але принаймні, раніше він їх докладав. Або робив вигляд, що докладає. Він не любить ходити по барах, з недовірою ставиться до пошуку пари з допомогою мережевих систем знайомств, і після того, як йому в черговий раз відмовила подруга, яку він набрався сміливості запросити на побачення (місяця отак чотири назад), він повернувся до вечорах, проведених за комп’ютером або приставкою. В глибині душі він багато чого боїться, але його страх проявляється або в запереченні або пасивності, і, як правило, пасивність бере верх. І витягти зі своєї нори його здатен лише один жіночий типаж – Дівчина, яка неухильно домагається свого. Якщо йому пощастить зустріти її на своєму шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *