10 цікавих фактів про чоловіків

Ти, звичайно, розумієш, що далеко не всі чоловіки люблять бокс і м’ясо, ненавидять магазини і мріють про секс утрьох. Але як тобі такі 10 цікавих фактів про сильному полі?

Чоловічі сни

Якщо чоловікові сниться кошмар, швидше за все, це буде війна, потоп, загальний мор і палаючий на задньому плані вертоліт з братами по зброї. За даними вчених з Монреальського університету, жіночі і чоловічі кошмари відрізняються в сенсі сюжету: джентльмени уві сні частіше мучаться від споглядання катастроф і військових операцій, дівчат же ночами зазвичай атакують кляті тварюки – змії, шершні, гігантські метелики, павуки… Зупини нас!

Сексуальне життя

49,4% українців наївно вважають, що їх партнерки ніколи не прикидаються під час сексу. Майже половина респондентів, опитаних журналом Men’s Health (а це були чоловіки різного віку і ступенів досвідченості), всі наші рухи тіла і гримаси в ліжку приймають за чисту монету. І лише 4,9% панів підозрюють, що їх напарниці імітують оргазм часто.

Проблеми зі здоров’ям

Хлопці частіше, ніж дівчата, страждають на дальтонізм. З розрізненням кольорів у чоловіків взагалі не все гладко: вчені з Університету Нью-Йорка підмітили, що тонкі відтінки синього, жовтого і зеленого сильна стать сприймає малість інакше, ніж ми, красуні. Скажімо, травичка твоєму супутнику здається менш зеленою, ніж тобі. І справа не в песимізмі, а в рівні тестостерону, який, як припускають дослідники, всьому виною.

А ось варикоз і депресії – вірні супутники дівчаток і у чоловіків діагностуються значно рідше. Зате закінчуються гірше, принаймні депресії. Пригнічений психологічний стан у чоловіків частіше завершується суїцидом, якщо вірити невблаганною статистикою.

Якщо ви не можете порозумітися зі свої чоловіком і давіть не знаєте як виправитись. Ми пояснимо: як жінкам навчитися розуміти чоловіків?

Чоловіча анатомія

Природа не обдарувала сильна стать молочними протоками: чоловікам не належить мати молочні залози – значить, і молочних проток у них немає. А ось крихітний кишеньку, захований в надрах передміхурової залози, який медична енциклопедія називає «матінко», є у кожного джентльмена. Рівно як і придатки яєчок, за якими курсують сперматозоїди.

Органи чуття

Всупереч чуткам, сильна стать не краще нас співає, розрізняє запахи або орієнтується в смаках. Середньостатистична жінка на тлі усередненого чоловіка виглядає як надлюдина: слух, нюх і здатність розрізняти відтінки смаків у неї розвинені краще. Але справедливості заради зауважимо, що купі талановитих джентльменів це не заважає бути геніальними музикантами, парфумерами і любителями односолодового віскі з ніжними нотками мокрою собачої шерсті, нагрітого на сонці персика і торішнього сіна.

Особливі здібності

У процесі еволюції представники роду людського розвивали різні навички: чоловікивміння помічати дрібні деталі рухомих об’єктів і просторове мислення (що дозволяло їм успішно полювати і впевнено повертатися з видобутком до рідної печері); їх супутниці – комунікативні навички, які міцніли в спілкуванні з товаришками біля багаття, плюс здатність діяти багатозадачність (адже на те, щоб відігнати від житла хижака, дати дитині корм і підкинути у вогонь дровишек, у неї було тільки дві руки і пара секунд).

Таким чином, чоловік швидше краще тебе розбереться, хто конкретно володіє шайбою в місиві, що панує на льоду, або по одному йому веденим прикметами зорієнтується в незнайомому місті і виведе тебе до непоганого ресторану. А ось квест «вибери кращого районного сантехніка та умови з ним про візит і лагодження крана» теоретично чоловікові дасться складніше: домовлятися і встановлювати емоційний контакт – все-таки коник жінок.

Тривалість життя

За даними доповіді Всесвітньої організації охорони здоров’я, середня тривалість життя чоловіків в нашій країні становить 63 роки, жінок – 75 років. Хоча взагалі-то в країнах з високим рівнем доходу, до яких нас зараховує та ж ВООЗ, ці показники веселіше: 75,8 року для чоловіків і 82 роки для жінок.

Улюблений колір автомобіля

Думаєш про те, якого кольору машину вибрати? А от український чоловік за статистикою зазвичай воліє брутальний чорний колір, тоді як, наприклад, в Америці хлопці охочіше купують червоні авто. Втім, якщо мова зайде про Ferrari, будь упевнена – і твій супутник відразу перекинеться в інший табір.

Цікава особливість

Ніколи не звертала уваги, як твій чоловік зав’язує пояс банного халата? А адже швидше за все він частіше робить вузол нижче талії. І ніхто не знає чому. Так само як немає пояснення їх манері нагинатися, піднімаючи з підлоги предмет, а не присідати, як жінки.

Смаки чоловіки

Найбільше в своїх дамах українці цінують не розум, інтелект, освіченість і навіть не доброту і вміння готувати, а зовнішні дані: красу, сексуальну привабливість. Сенсації в тому, що чоловікам подобаються красиві жінки, звичайно ні. Але, за підрахунками ВЦИОМ, який і копався в питанні, чим старше стає дядько, тим більше його залучають дами добрі, чуйні і не чужі кулінарних талантів. Глобально ж рейтинг такий: 37% чоловіків ставлять на перше місце зовнішні дані обраниці, 24% – її душевну теплоту і вміння співчувати, 18% – інтелект і 14% – хазяйновитість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *