Як зробити в домашніх умовах корисне мигдальне молоко

Виглядати добре вам допоможе мигдальне молоко – ви отримаєте кальцій, вітамін А, вітамін D, і вітамін – антиоксидант Е – безпрограшний варіант.

Як зробити на швидку руку три види «молочного добра» на власній кухні?

Несолодке мигдальне молоко.

Рецепт на 8 порцій напрочуд простий. Процес вимагає трохи часу (мигдаль замочувати на ніч) і трохи нетрадиційної кухні (марля), але в іншому це просто.

 • 1 стакан сирого мигдалю
 • 4 склянки фільтрованої води
 • Щіпка морської солі

1. Помістіть мигдаль у велику миску. Залити водою і замочити їх на ніч. ( РАДА: щоб прискорити процес, можна мигдаль помістити в гарячу воду на годину-дві ).

2. Промийте і злийте просочений мигдаль, і розмістіть його в блендер або кухонний комбайн разом з фільтрованої водою і сіллю. Змішуйте протягом 60 секунд, потім підготуйте марлю і миску.

3. Вилийте вміст блендера в марлю. Складіть краю марлі і злегка вичавіть її, щоб молоко полилося в миску.

4. Налийте у велику банку або глечик з герметичною прокладкою. Зберігайте в холодильнику протягом трьох-п’яти днів. Струсити банку перед вживанням.

Харчова інформація на порцію ( ½ склянки): 103 кал; 9 грам жиру (1 г насиченого), 4 грами вуглеводів, 1 грам цукру; 242 мг натрію, 2 грами клітковини, 4 грама білка.

Ванільне мигдальне молоко

Рецепт на 8 порцій. Трохи солодший.

 • 1 стакан сирого мигдалю
 • 4 склянки фільтрованої води
 • 3 ст.л. кленового сиропу
 • Щіпка ванілі
 • Щіпка морської солі

1. Помістіть мигдаль у велику миску. Залити водою і замочити їх на ніч.

2. Промийте і злийте просочений мигдаль, і розмістіть його в блендер або в кухонний комбайн разом з фільтрованої водою. Змішайте протягом 60 секунд, потім помістіть шматочок марлі і миску.

3. Вилийте вміст блендера в марлю. Складіть краю марлі і злегка вичавіть її, щоб молоко полилося.

4. Помістіть мигдальне молоко назад в блендер і додайте свіжий кленовий сироп, ваніль, і сіль. Змішайте до пінистої маси.

5. Налийте у велику банку або глечик з герметичною прокладкою. Зберігайте в холодильнику протягом трьох-п’яти днів. Струсити банку перед подачею на стіл.

Харчова інформація на порцію ( ½ склянки): 131 кал; 10 грам жиру (1 г насиченого), 8 грам вуглеводів, 4 грами цукру; 243 мг натрію, 2 грами клітковини, 4 грама білка.

Шоколадне мигдальне молоко

Рецепт на 8 порцій. Вгамуєте шоколадну тягу! Суміш несолодкого какао і кленового сиропу зробить ідеально збалансований смак без додавання тонни калорій.

 • Дивіться рецепт ванільного молока +
 • 3 ст.л. какао -порошку
 • 2 ст.л. кленового сиропу

1. Помістіть всі інгредієнти в міксер. Змішайте до пінистий маси.

2. Подавати відразу ж, або вилити у велику посудину або глечик з герметичною прокладкою. Зберігайте в холодильнику протягом трьох-п’яти днів. Струсити банку перед подачею на стіл.

Харчова інформація на порцію ( ½ склянки): 145 кал; 10 грам жиру (1 г насиченого), 11 грам вуглеводів, 6 грам цукру; 244 мг натрію; 3 грами клітковини, 5 грам білка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *