Хочете відправитися в незабутню подорож?

Добрий день всім! Подорожі – це важлива частина життя. Це надає яскравих емоцій, впевненості в завтрашньому дні, і сил…

Ми з чоловіком давно мріяли відправитися за кордон, але наше рішення було спонтанним. Зупинили ми свій вибір на турфірмі UKRAINIAN TOUR. Чому? Моя подруга постійно користується послугами цієї турфірми. І коли вона мені заявила – «Це було найкраще, незабутнє, і яскрава подорож у моєму житті!» І повторювала цю фразу протягом півроку, я, звичайно ж, тримала на прикметі дане агентство. І ось в чому справа, я ні крапельки не пошкодувала про це рішення. Я, довірившись відгуками подруги, вирішила довго не роздумувати, тим більше і часу для цього не було.

Так як це була моя перша поїздка за кордон, у мене було багато сумнівів, і, звичайно ж, багато питань. Але, незважаючи на це, все пройшло просто чудово. Організовано було все професійно, на вищому рівні. Ціни також вражають. За такі гроші, я й подумати не могла, що все може бути так класно. Подорож пройшло навіть краще, ніж ми з чоловіком чекали. Стільки емоцій… навіть словами не передати. Ми провели вікенд у Чехії – вражаючий місто… Програма насичена і навіть далека дорога не лякала.

Пропонованих турів дуже багато, навіть не знаєш що вибрати. Хочу щиро подякувати компанії UKRAINIAN TOUR. Ми відпочили на всі 100 %. Дякую дуже! Майбутні поїздки тепер буду планувати тільки з цією компанією. Порадивши компанію своїм друзям, вони збираються відправитися в чудові автобусні тури на травневі свята 2014. Усім хочеться справжнього відпочинку, всім хочеться справжніх емоцій, всім хочеться романтики і якогось чуда. Відпочинок на травневі свята 2014, я впевнена, дасть їм те, чого вони хочуть.

Якщо ви почали помічати що вас подорожі роблять не щасливими і засмученими. Ми вам рекомендуємо пару фактів подорожей які роблять нас в 16 разів кращими і щасливішими.

З приводу якості обслуговування ось що можу сказати – в наш час дійсно якісне обслуговування це рідкість, а компанія UKRAINIAN TOUR перевершила всі очікування. Всі менеджера дуже терплячі, і завжди допомагають усім, чим зможуть. Ось тепер, і ми, знаючи, як добре все проходить, думає відправитися в автобусні тури до Європи на травневі свята. Цього разу візьмемо з собою діток, нехай і вони тепер зацінують всю радість подорожей – відпочинок на травневі свята запам’ятається їм надовго! Маленькі весняні канікули – це те, що нам всім потрібно, для того, що б і далі йти по життю з оптимізмом і цілеспрямованістю.

До речі, хочу додати, що автобусні тури на травневі свята це дуже вигідна пропозиція для всіх, абсолютно. Подорожувати автобусом, як виявилося, дуже комфортно! Навіть не очікувала, чесно кажучи. Так що, люди, дерзайте. Відпочиньте від рутинного життя, забудьте про проблеми, і вирушайте подорожувати. А в цьому вам допоможуть тури на травневі свята з Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *