Як зробити людину щасливою?

Відклади свій смартфон в сторону і зроби це негайно.

Нове дослідження показало, що твоя бурхлива, емоційна реакція на розказані партнером хороші новини, надає на ваші стосунки величезний вплив.

Звучить очевидно, тому що напевно ти і так радієш успіху свого партнера. Але якщо в цей час ти зайнята перевіркою інстаграма на своєму смартфоні, то твоя реакція навряд чи буде відповідати його збудженню від новини, якою він ділиться.

Вчені називають таку позитивну зворотний зв’язок «капіталізацією» і кажуть, що вона навіть важливіше твоєї підтримки у важкі для бойфренда часи. На їхню думку, капіталізація підсилює близькість і задоволеність стосунками в парі, а також знижує ризик розставання. Те, як ти реагуєш на підвищення бойфренда впливає на ваш роман набагато більше ніж те, як ти підбадьорює його в період проблем на роботі.

Ті пари, в яких одна людина емоційно відсторонений, а інший, навпаки, залежний від відносин, часто мають великі проблеми зі зворотним зв’язком. Один їх партнерів завжди буде незадоволений реакцією іншого, навіть якщо той буде впевнений, що продемонстрував свою радість і підтримку іншому.

Загалом, тепер прислів’я «і в біді, і в радості» набуває дещо інший відтінок: щирий захват від великих і маленьких перемог коханого не тільки надихне його на нові звершення, але й стане запорукою ваших щасливих, міцних і гармонійних відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *