Що потрібно зробити, коли Ви відчуваєте себе нещасним?

Бувають моменти в житті, коли нам просто погано. Не обов’язково в результаті того, що сталося щось погане, просто якесь збіг обставин робить нас вразливими і чутливими. Це трапляється з кожним, якою б іскриться і енергійною особистістю Ви не були. Звичайно, можна просто просидіти і перечекати цю темну смугу Вашого життя. А можна взяти кермо влади в свої руки і зробити щось для зміни плину життя в позитивну сторону.

Візьміть паузу

Одна з перших речей, яку необхідно зробити, якщо на душі паршиво – натиснути на паузу. Тут і зараз, в цій самій точці Вашому житті насправді немає нічого важливішого Вашого психологічного стану і відчуття щастя. Якщо Ви перебуваєте не в кращій точці, просто приділіть цей момент собі і відкладіть все інше.

Перебуваєте в позитивному оточенні

Коли Ви знаходитесь в такому вразливому стані, важливо, щоб Вас оточували люди, які люблять Вас і яким Ви довіряєте. Знаходження серед тих, хто допомагає Вам забути про тривоги і неспокої, саме по собі терапевтично. Це автоматично піднімає настрій і є найпотужнішим джерелом енергії, так необхідної Вам для реалізації нових можливостей, які з’являються на Вашому шляху.

Смійтеся!

Подивіться хорошу комедію, навіть якщо у Вашому стані Вам більше до душі трагічна історія кохання, подивіться хорошу комедію для підняття духу. Повірте, сміх – навіть над чимось незначним, начебто кінокомедії, змусить Вас відчувати себе в набагато краще. Численними експериментами доведено, що навіть вимушена, «наклеєна» посмішка робить людину щасливішою. Змушуйте себе сміятися, поки не почнете сміятися від душі!

Отрефлексіруйте що відбувається

Якщо Ви не задоволені тим, де перебуваєте у своєму житті, спробуйте подумки відійти в сторону, “на пагорб”, і здалеку подивитися на свої вчинки, як на дії стороннього, але добре знайомого Вам людини. Цілком можливо, що Вам потрібно переоцінити Ваші досягнення, змінити і переналаштувати Ваші життєві цілі. Це тривала і складна робота. Але якщо проробивши її Ви знайдете орієнтири і будете набагато більш гармонійним і щасливою людиною – так будьте їм!

Припиніть робити те, що робить Вас нещасним

Якщо Ви відчуваєте, що те, що Ви робите зараз, засмучує Вас або краде Вашу життєву енергію протягом тривалого періоду, немає ніякого сенсу продовжувати таким чином розтрачувати своє життя. Киньте “отруйних” друзів, підіть з роботи, яку ненавидите, і залиште позаду себе все, що робило Вас нещасним.

Усвідомте ресурси, якими володієте

Людина володіє величезною кількістю ресурсів: енергетичних, матеріальних, фізичних, особистісних, соціальних. Щось з них Ви використовуєте постійно, а чимось нехтуєте. Постарайтеся усвідомити різноманітність доступних Вам ресурсів і гідно оцінити багатство, яким володієте. Мрійте. Медитуйте. Саме в такі очищаючі свідомість періоди людини опромінюють інсайти. Ви зможете по-новому поглянути на проблеми, з якими зіткнулися, і несподівано усвідомити доступність рішень. Тому як тільки усвідомленість ресурсів і готовність їх використовувати є необхідною умовою успішного подолання будь-яких життєвих труднощів.

Робіть щасливими інших

Навіть якщо Ви здаєтеся собі настільки незначним, що не можете вирішити свої власні проблеми, не кажучи про те, щоб допомагати іншим, постарайтеся в міру сил підтримувати тих, хто поруч з Вами. Дарувати щастя ближнім – заняття взаємовигідне. Адже чим більше ми робимо для інших, тим краще ми думаємо про себе, тим сильніше і значніше – а значить, і щасливішим! – Ми стаємо.

Зрештою, як би банально це не звучало, наше щастя залежить тільки від нас. Це просто питання бачення речей в правильній перспективі та зміни свого ставлення до себе і до життя. Навіть якщо в даний конкретний момент Ви цього не бачите і не усвідомлюєте, Ваше щастя – це вибір, який робите Ви.

Що потрібно зробити, коли Ви відчуваєте себе нещасним?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *