Як зміцнити імунітет школяра і підготувати його до холодів

Осінні холоди на порозі. А разом з ними і застуди, бронхіти, ангіни та інші неприємності. Часті застуди – це проблема не тільки для дитячого здоров’я. Постійні пропуски занять заважають повноцінно сприймати знання, а нескінченні лікарняні дуже псують мамі відносини з начальством. Як підготувати дитину до холодів, щоб осінь пройшла без застуд?

Звертайте увагу на режим. Зростаючий організм перестає чинити опір інфекціям, коли він отримує недостатньо фізичних навантажень, свіжого повітря, сну, словом, якщо дитина не дотримується режиму дня. Після школи, дитина повинна не тільки зробити уроки, а й досить погуляти, побігати. Лягати спати важливо не пізніше 22.00. Інакше перевантаження і недосип ще більше послаблять дитини.

Збалансовано годуєте. Як би важко не було простежити за тим, чим харчується дитина протягом дня, важливо зробити все, щоб його організм отримував якомога менше синтетичної їжі, і якомога більше натуральних продуктів. Якщо сумніваєтеся в корисності їжі зі шкільного буфету, давайте дитині з собою фрукти, горіхи, злакові батончики, продумайте меню, яке чекає його вдома.

Спорт і фізичні навантаження. Діти, що ростуть у сім’ях, де всі вважають за краще сидіти за комп’ютером або лежати біля телевізора, рідко виростають активними і здоровими. Подавайте приклад! Ранкова зарядка або пробіжка і вам забезпечать бадьорість, і у дитини створять правильний образ поведінки.

Загартовуйте. Без фанатизму, зрозуміло. Не потрібно занурювати дитину в ополонку, досить відкритою на ніч кватирки, прохолодного душу і обтирання після сну. Чи не кутайте дитини -лішнее тепло не врятує від застуди, а організм втратить можливість потренувати свої адаптаційні механізми.

Здорова атмосфера в квартирі. Вона повинна відповідати трьом основним умовам:

– температура в приміщенні не вище 18-20 градусів;

– вологість, не менше 50%;

– відсутність пилу і її накопичувачів.

Такі умови сприятливі для людини, і не дозволяють розвиватися бактеріям і вірусам.
 
Профілактика. Якщо ваша дитина в холодну пору року часто застуджується, за два-три тижні до настання сезону застуд забезпечте йому профілактичний курс препарату для зміцнення імунітету. У поєднанні з загальнооздоровчі кроками, які описані вище, такий курс значно зміцнить організм і підготує його до відбиття вірусних атак.

Есберітокс – рослинний іммумодулятор, виготовлений з екстрактів ехінацеї, баптізіі фарбувальної і молодих пагонів туї.

Склад Есберітокса збалансований таким чином, щоб дати імунітету природну підтримку і допомогти йому в боротьбі з вірусами та інфекціями. Він підходить дітям від чотирьох років.

Завдяки підстьобує впливу на захисні системи організму, Есберітокс можна приймати навіть якщо ви вже відчуваєте нездужання. Препарат допоможе відчутно прискорити одужання.

САМОЛІКУВАННЯ Може БУТИ ШКІДЛІВІМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *