Сексуальний гороскоп: хто в ліжку герой?

За знаком зодіаку можна дізнатися характер людини, її схильність до тих чи інших захоплень, а також ставлення до сексу.

Які знаки зодіаку в ліжку справжні герої? 

Овен

Жінка-Овен здатна часто міняти свої бажання, тому чоловікові деколи дуже складно вгадати, що вона хоче зараз! Вона імпульсивна, тому в сексі все може взяти в свої руки, але при цьому вона вважає за краще, щоб кожен секс починався з прелюдії і обов’язкова умова – романтична атмосфера. Сексуальний гороскоп каже, що Овен-жінка часом буває легковажною.

Телец

Жінки-Тельці здатні притягувати чоловіків, так як досконало володіють прийомами спокушання. Секс на одну ніч з представницею цього знака може закінчитися сценою ревнощів. Справа в тому, що Тельці не люблять нікого ділити і швидко прив’язуються до людей у сексуальному плані. Дізнатися про бажання досить просто. Тельці не бояться говорить про те, що їм приносить задоволення в сексі, а що краще ніколи не робити з ними в ліжку.

Близнюки

Жінка-Близнюки готова грати з чоловіками в безсердечні гри. Вона не стане прив’язуватися до сильної статі після ночі кохання, швидше за все перша викличе таксі і поїде, поки чоловік буде спати. О, на дзвінки вона теж воліє не відповідати. Секс на одну ніч для неї не має продовження, тому чоловікам не варто навіть намагатися. Близнюки дуже не люблять одноманітність, тому не стануть займатися сексом в «місіонерської» позі дві ночі поспіль. Представниці цього знаку ніколи не діють проти своїх бажань. Якщо секс не подобається, готові його тут же припинити!

Рак

Жінки-Раки часом бувають сором’язливими в сексі. Для того, щоб розкрити їх справжній потенціал варто витратити багато сил. Представниці цього знака не шукають різноманітності в сексуальному житті, їх цілком влаштовує партнер, з яким вони 5-20 років в одному ліжку. Вони шукають в любові щось більше, ніж секс. Для них важливі стабільні відносини і душевна гармонія. Раки найщиріші партнери по життю, які готові повністю присвятити себе чоловікові.

Лев

Жінки-Леви повинні точно знати, що їх цінують, а тільки потім лягти в ліжко. Представниці цього знаку часто проявляють поверхневі почуття і бувають героїнями «любовних трикутників». Природно, в ролі тієї, через яку весь сир-бор! Жінки-Леви часто сприймають секс як належне, тим самим відбивають охоту у чоловіка. Якщо представницям цього знаку щось не подобається в сексі, вони не будуть довго розповідати, просто будуть збирати в собі, а коли чаша переповниться, вибухнуть!

Діва

У Дів завищені вимоги до чоловіків. Якщо представник сильної статі не сподобається зовні, Діви ніколи з ним не будуть займатися сексом. Сексуальний гороскоп каже, що саме тому їм так складно зустріти чоловіка. Секс цікавить Жінок-Дів з точки зору задоволення, але не продовження роду. Представниці цього знаку точно знають, що хоче чоловік і вміють дати йому це. Парадокс в тому, що часом чоловіки самі не знають про свої бажання, а Діви відкривають в них нові емоції. Діви завжди бачать у своєму партнері недоліки і слабкості.

ваги

Жінки-Терези схильні бути непостійними. Справа в тому, що одноманітність їм просто швидко набридає, і вони вирішують не боротися, а просто розвернутися і піти.
У сексі вони готові «відточувати» все до досконалості, не бояться почути критику на свою адресу і готові виправляти помилки. Жінки-Терези люблять своє тіло і точно знають, що спокушання – це мистецтво, тому вони так впевнені у своїй сексуальності.

Скорпіон

Жінки-Скорпіони дуже винахідливі і люблять експериментувати. Вони вимогливі в сексі, тому небагато чоловіків здатні задовольнити потреби представниць цього знака. Ці жінки хочуть домінувати над партнером. Якщо він візьметься задовольнити її, без її участі це все одно не вийде. Скорпіони здатні розпалювати довгу пристрасть у партнері і нав’язувати йому свої бажання.

Стрілець

Жінки-Стрільці не люблять експерименти в сексі, їх влаштовує одна і та ж схема щоночі. Сексуальний гороскоп каже, що представниці цього знака неуважні до партнеру в ліжку і часто піклуються тільки про своє задоволення. Стрільці не заходять в секс-шопи, щоб зробити яке придбання, часто для того, щоб подивитися. Справа в тому, що ці жінки не цінителі еротики, адже краще скористатися перевіреними способами.

Козеріг

Жінкам-Козерогам деколи в ліжку не вистачає сміливості, щоб переступити через себе. У сексуальних відносинах вони часто тримають себе в руках, і рідко який партнер здатний до кінця їх розслабити. Жінок-Козерогів складно «затягнути» в ліжко. Вони готові довго і нудно приймати залицяння, але не поспішатимуть з сексом. Але якщо справа доходить до ліжка, вони воліють домінувати і нав’язувати чоловікові свої бажання. Нові пози вони також не стануть пробувати. Навіщо всі ці акробатичні номери, якщо є простіший спосіб отримати задоволення.

Водолій

Жінки-Водолії швидко не порушуються і чоловікові потрібно зробити довгу прелюдію, щоб це сталося. Представницям цього знаку потрібно більше ніжності і прив’язування до ліжка точно не для них. Якщо вона збуджена, назовні виходить вся її винахідливість, і тут вже чоловік не буде встигати змінювати пози. Водолії люблять пробувати щось нове і готові на найвідвертіші експерименти. Їм потрібен чоловік, з яким можна відчувати себе жінкою.

Риби

Жінки-Риби точно знають, як слід вести себе в спальні. Вони здатні вгадувати бажання чоловіків, але в ліжку вони дуже вимогливі. Представниці цього знаку розкуті і не бояться експериментувати. Їх заводить еротичне відео і готові повторювати те, що побачать на екрані. Ці жінки схильні до анального сексу і рідко говорять партнеру «ні». Чоловікові з ними комфортно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *