25 додатків, які спростять вам життя

Команда TED відібрала мобільні додатки, які допомагають підвищити свою продуктивність.

У нашій маленькій бистроразвівающейся організації кожен щодня виконує кілька справ. Вибрані нами додатки допомагають керувати, справлятися із завданнями, що знаходяться між написанням кодів, текстів, розробкою дизайну та організацією повномасштабних заходів двічі на рік. Крім класичних Instagram, Google Maps, Spotify, Uber, Seamless, ми виявили не один десяток справді вартісних додатків, які можуть бути вам корисні. (Зірочкою ми позначили ті, у яких є безкоштовна версія).

На всі випадки життя: 

– Dark Sky

Додаток, який показує погоду з вражаючою точністю. Його інтерфейс виглядає приблизно так: «Через 22 хвилини почнеться невеликий дощ». У нього також є прекрасні погодні карти, завдяки яким ваші друзі будуть вважати вас експертом в метеорології. «Ви наче маг», – каже наш технічний директор Гевін Холл. – Якби це додаток було доступно в 1600-х, то його власника б спалили на багатті за чаклунство.

– Sunrise

Додаток схоже на календар Google, але є певні важливі поліпшення. Пропонує ярлики для подій, додає прогнози погоди і дні народження з facebook. Безліч нагадувань змішуються в ваш повсякденний календар.

– KeyMe

Менеджер з комунікацій TED Саманта Келлі була сильно схвильована, коли скачала цей додаток. Воно допомагає скопіювати ключі і запобігти злому. Ви можете сканувати свої ключі з їх фото і тоді у вас є цифрова копія. З нею ви можете отримати ключ, зроблений для себе в кіоску KeyMe (п’ять у Нью-Йорку) або по е-mail. Для цього знадобляться відбитки пальців.

– Think Dirty

Додаток підказує, який продукт з особистого догляду підходить саме вам. Скануються штрих-код, а він ділиться інформацією про його потенційно шкідливі інгредієнти. Також пропонує альтернативи, якщо це вам потрібно.

Буде корисно для любителів всього натурального і органічного.

25 додатків, які спростять вам життя

– Yoga Studio

У додатку можна вибрати те, що ви хочете отримати від йоги – міцність, гнучкість, релаксацію і ваш рівень – початковий, середній або просунутий, а також час, який ви можете приділити уроку. Після воно пропонує для вас сформоване заняття. «Щоразу, коли я подорожую або надто зайнятий, щоб тренуватися, я використовую його», – каже керівник відділу розвитку продукції Джей Пенджабі.

– Pocket

Одне з тих додатків, яке дозволяє зберігати статті, щоб прочитати їх в автономному режимі. Цифровий стратег TEDx Алекс Рудлофф каже: «Я можу відслідковувати всі статті, які мені надсилають. Зараз це основний спосіб йти в ногу з часом».

– VSCO Cam

Назва непросте, але додаток може перетворити нудні знімки в креативні фотографії. Джанет Лі з команди дистрибуції каже: «Рік тому я виявила, що в моєму Instagram багато сумовитих фотографій. Привабливість у тому, що неважливо, наскільки погано ви зробили фото, ви можете просто це виправити. Отримайте при цьому максимум лайків при мінімальній витраті сил».

25 додатків, які спростять вам життя

– Camera360

Ця програма має більш 200 фільтрів і 10 режимів. Виконавчий продюсер TED Media Джун Коен каже, що реальна користь в тому, що зображення бачите тільки ви. «Мені подобається Camera360, тому що з його допомогою можна створювати схожі на Instagram фотографії, але не ділитися ними публічно», – каже вона.

Щоб організувати себе:

– Wunderlist

Додаток, який дозволяє створювати списки по групах. Це можуть бути ресторани, сайти або фільми. Але воно краще відомо списками справ, якими часто діляться. «Він організовує твоє життя», – каже Анджали Мохан. – Я використовую його на роботі і вдома. Мій чоловік отримує нагадування з програми, коли потрібно.

– MeMail

Дещо це додаток робить дійсно добре. Ви можете надіслати собі по електронній пошті в двох примірниках: для швидкого нагадування про лист або збереження ідеї, яку ви не хочете забути.

– Trello

Трохи більше візуальне додаток з «списків справ». Воно дозволяє створювати дошки для різних проектів та окремих списків у них. Кожна задача виходить на окремій картці. «Я пробувала багато додатків-задачников, але Trello улюблене», – каже соціальний медіа редактор Надя Гудман. – Мені подобається, що його можна легко налаштувати, змінити код кольору і привести в порядок списки. Скаржуся тільки, що воно не нагадує мені, коли приходить час щось робити.

– nvALT

Додаток користується популярністю серед дратівливих хлопців через функціональність спрощеного мови розмітки даних MultiMarkdown. Розробник Джо Бартлетт пояснює: «Я легковажний, швидко забуваю, що записав. Люблю nvALT за зберігання деталей, які я зазвичай побіжно записую і забуваю».

– Todoist

У Todoist є додаток і сайт, які зв’язуються між собою.

«Я шукав ідеальне додаток для управління завданнями», – каже розробник Уілл Тру. – У ньому легко розкидати все по категоріям, проектам, пріоритетам і датам. Воно не модне, але саме тому воно мені і подобається. До того ж, у нього відмінний інтерфейс для програмування, який я можу підлаштувати під свої бажання.

– Check

Додаток відстежує всі ваші платіжки, контролює банківські та кредитні карткові рахунки. Головне, що він говорить вам, коли є невідповідність між ними, так що ви можете вирішити цю проблему. «Це краще, ніж програма Mint», – говорить IT-менеджер Френс Річардс. – З ним я ніколи не запізнююсь з платежами.

– Evernote

Організаційний інструмент, який можна використовувати в якості місця для зберігання коротких заміток, місця, де можна зібрати всі думки-посилання, фотографії, замітки, пам’ятки для великих проектів. «Evernote унікальний своєю універсальністю. Ви можете використовувати його для зберігання квитанцій, планів подорожей і заміток по зустрічам», – говорить молодший дизайнер Ліліан Чен.

Розібратися на місцевості:

– CityMaps2Go Pro

Ця програма викачує офлайнові пошуковики великих міст, які легко масштабуються. Так що якщо у вас роумінг в Токіо. Підходить для людей, які багато подорожують, але не люблять будувати їх плани.

– Word Lens

Прекрасне додаток для мандрівників, яке переводить надрукований текст на потрібний вам мову. Ви фотографуєте документ незнайомою мовою, а додаток видає вам переклад.

– Moves

Відстежує кожен ваш крок. Звучить моторошно, а насправді це корисно. Воно підраховує, скільки кілометрів ви пройшли або проїхали. Це зроблено не для того, щоб підрахувати калорії, а щоб побачити свій маршрут.

25 додатків, які спростять вам життя

– Waze

З ним ви рідше станете застрявати в пробці. Водії діляться інформацією про аварії, ремонтах на дорогах, тому ви можете їх уникнути.

– Roadify

Надає дані про транзитне інформації в 50 міст США і Канади. Ви дізнаєтеся, коли наступний автобус чи поїзд іде, а якщо його немає, то причину затримки.

– Embark

Додаток схоже на Hop Stop, яка об’єднує інформацію про затримки. Вона доступна в 10 містах і працює під землею, без підключення до мережі.

Для більш зручного користування комп’ютером та e-mail.

– Boomerang

Це додаток для пошти в gmail. Ви можете встановити спливаючі повідомлення, якщо ви не отримали відповідь на повідомлення електронної пошти протягом певного часу. Вона також дозволяє вам відправляти повідомлення назад, в початок вашої поштової скриньки, ближче до того місця, куди ви насправді зверніть увагу. Ви також можете запланувати відправку листа на певний час або день.

– Mailbox

Додаток допоможе вам архівувати або видаляти листи або відкладати їх, якщо у вас немає можливості негайно реагувати на них.

– Quicksilver

Дозволяє шукати, знаходити і відкривати додатки і файли на вашому комп’ютері швидко, використовуючи поєднання клавіш. Прискорює пошук і відкриття файлів, які можуть бути поховані глибоко в папках.

–  Flux

Якщо ви чутливі до яскравого світла екрану комп’ютера, то Flux – для вас. З його допомогою яскравість вашого пристрою пристосовується до часу доби і освітленню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *