Як зменшити апетит: 5 нескладних способів

Щоб позбутися кількох зайвих кілограмів, зовсім необов’язково виснажувати себе жорсткими дієтами. Досить правильно харчуватися і дотримуватися кількох правил, які допоможуть перехитрити шлунок і зменшити апетит.

Більше пий

Ти, звичайно, знаєш, що медики рекомендують випивати 1-2 літри рідини на день. Вода не тільки сприятливо впливає на стан організму в цілому і шкіру зокрема, вона ще здатна заглушити відчуття голоду. Якщо за 30 хвилин до прийому їжі ти вип’єш склянку води, рідина частково наповнить шлунок, і під час їжі ти з’їси набагато менше. Буває також, що ми плутаємо почуття голоду і спрагу – в цьому випадку стакан води також допоможе і притупить бажання перекусити.

Снідай

Дієтологи рекомендують в жодному випадку не пропускати ранковий прийом їжі. В іншому випадку твій організм зажадає заповнити «прогалини» в протягом дня і ти з’їси значно більше. Снідати потрібно щільно, обов’язково включаючи в меню продукти, багаті клітковиною і складними вуглеводами, які забезпечать тебе енергією і бадьорістю на цілий день.

Їж повільно

Виділяй достатньо часу на обід і вечеря – Тобто потрібно, не поспішаючи, а їжу – ретельно пережовувати. Оскільки механізм, який відповідає за насичення, спрацьовує протягом 20 хвилин, ці заходи допоможуть тобі не переїдати.

Харчуйся невеликими порціями, але часто

Фахівці рекомендують харчуватися дрібно – не менше 5 разів на день, маленькими порціями. Перекус яблуком або випитий стакан кефіру теж вважаються прийомом їжі. Стеж, щоб твій раціон був повноцінним: їжа повинна містити необхідну кількість жирів, білків, вуглеводів і вітамінів.

Рухайся

Існує думка, що спортивні тренування підвищують апетит. Однак легка фізичне навантаження, навпаки, може притупити почуття голоду. Крім того, спорт здатний зняти втому і нервову напругу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *