Як зцілитися молитвою?

Історія знає чимало випадків непояснених зцілень за допомогою молитви. Це ще один аспект впливу слова на живий організм. Вчені провели безліч досліджень для того щоб зрозуміти яким чином це працює. Результати цих досліджень вражають. З’ясувалося, що правильно підібрані слова насправді можуть творити дива.

У католицькій церкві це називають екзорцизмом, у православній вичитку – це особлива служба, під час якої священик читає особливі молитви. Передбачається, що ці слова можуть вигнати диявольський дух, який вселився в людське тіло.

Лікарі розглядають симптоми одержимості як прояви психічного розладу. Одержимим притаманні симптоми істерії, маніакального синдрому і шизофренії, що супроводжується роздвоєнням особистості. Під час нападів обличчя людини може спотворюватися болючою гримасою. Через перенапруження шийних хребців мова хворого стає нерозбірливою. Як не дивно, такий діагноз повністю співпадає з описом одержимості бісами з середньовічного трактату «Молот відьом». Одержимість і родове прокляття, вважають фахівці, безумовно пов’язані між собою. Однак природу цього зв’язку досі нікому не вдалося дослідити. Навіть досвідчені богослови не завжди можуть пояснити, чому одні люди раптом стають одержимими, а інших це прокляття обходить стороною.

Церква вважає, що одержимість проявляється лише за певних обставин – при зіткненні зі священними речами – іконою, хрестом або святою водою. Свята вода є одним з найважливіших ритуальних предметів у християнстві. Перетворити воду в найпотужніша зброя проти бісів може священик, читаючи певну молитву.

Цікаво, що провести зворотні дії могла і відьма. Можливо, саме таку воду міфи стародавніх слов’ян називають «мертвою». У таких випадках, колодязі виявлялися отруєними, а люди гинули від жахливих епідемій. Виходить, справа була не в самій воді, а в вимовних над нею словах. Саме ці слова, заряд воду, могли або повернути людину до життя, або навпаки вбити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *