Анти-баги для початку відносин

Які б ідеальні моделі я ні описувала, всім відразу хочеться їх на себе приміряти. Як сестрам Попелюшки хотілося натягнути на себе її кришталевий черевичок.

Я ж пропоную не універсальні зразки для практичного застосування, а умовні – для аналізу, щоб потім, самостійно, кожен міг придумати формулу для себе.

Але сьогодні день готових формул.

На додаток до попередніх двом дівчатам, одна з яких була майже досконалою, а друга – зовсім навпаки, давайте розглянемо більш реальну дівчину, не золоту, а просту. Заодно я покажу приблизно, як можна працювати з ідеальними моделями, щоб мене кожен раз не запитували: «а де ж живуть ваші інтегровані особистості?» Відомо де, в казці.

Уявімо собі звичайну дівчину, у якої на роботі не супер, і зовні вона не богиня, та захоплення у неї не такі вже творчі, і друзі звичайні, і років не так мало, щоб ставитися до романів легко. Загалом, хотілося б їй постійного МЧ, а краще навіть чоловіка. Але й за першого зустрічного вона, звичайно, не хоче. Загалом, типова історія. І ось знайомиться вона з молодим чоловіком, який здається їй привабливим, та ще дає зрозуміти, що вона йому подобається.

Тепер я в якості тітоньки феї розповім про декілька головних помилках, які роблять дівчата на самому початку такого роману. (А романи бувають різні, іноді дівчині МЧ зовсім ніяк, але вона вирішує дати йому шанс, або вона йому не дуже, але дуже старається зацікавити, ці ситуації ми окремо розберемо, якщо захочеться, а тут уявімо, що з самого початку – все більш -менш).

Перший баг називається «Страус»

Кажуть, що страуси, насправді, голову в пісок ні від кого не ховають, а позбавляються так від комах. Але це неважливо. Не в приклад розумним страусів дівчата часто-таки ховають голову в пісок. Вони демонструють зовнішню байдужість при зустрічах, а з собою і з подругами наодинці дають своїм почуттям волю. Їм здається, що якщо ніхто не бачить їх закоханість, то це для них абсолютно безпечно. Насправді все навпаки. При зустрічі свою закоханість демонструвати можна, а іноді навіть потрібно, а поза зустрічей потрібно постаратися не накручувати себе занадто сильно, але і зневіри не допускати, залишатися в піднесеному, але стійкому стані, поки ситуація повністю не прояснилася.

Іноді навіть і закоханості ніякої немає, а дівчатам хочеться прикинутися, помріяти, пофантазувати, навіть постраждати, поки це ще не боляче, а приємно. Хочеться відкласти всі справи і цілими днями говорити про нового знайомого, раз вряди годи вдалося закохатися. Чим це загрожує я описала в минулому пості. Якщо новий знайомий поки думає про вас дуже мало, а ви дуже багато, це утворює перевагу його сил. Це не означає, що треба боятися будь-якої своєї думки, думки потрібно привітно зустрічати, але переводити увагу на якусь діяльність, але не застряє в цих думках надовго.

А ось при зустрічі краще проявити найактивніші емоції, з одним маленьким умовою: невербально. Можна сяяти очима, зліпити його посмішкою, дивитися захоплено і як завгодно ще демонструвати свою симпатію, але краще не говорити ніяких слів про відносини, яких поки немає. Навіть якщо новий знайомий сам перекладає тему на відносини, слухайте, але уникайте відповідей, оскільки час ще не настав. Найдурніша тактика: виглядати холодно і закрито, але при цьому заводити розмову про те, чого хочеться від стосунків, розповідати про свої минулі романах і заглиблюватися в аналіз.

Захисна формула – у зв’язку з цим багом: “Почуття, які ви приховуєте від людини, збільшують ваше потяг, почуття, які ви показуєте людині, збільшують його потяг (якщо воно більше нуля)”.

Другий баг називається «Гойдалки»

Ні, це не ті гойдалки, які використовують маніпулятори, щоб розгойдати емоції людини і звести його з розуму. Це гойдалки, на яких деякі дівчата самі себе розгойдують і зводять з розуму себе. Наприклад, вони демонструють байдужість, а потім починають переживати, що відштовхнули його своїм холодом. Навіть якщо вони не починають метушливо лайкать і писати на стіні, щоб компенсувати своє неправильну поведінку, вони переживають і думають про це.

Довівши себе до ручки, вони можуть озлитися, що хтось змусив їх так журитися, хоча змусили вони себе самі. Далі він пропонує зустрітися, вона довго ламається, псуючи йому весь настрій, а потім ображається, що він в останній момент переніс зустріч, а коли вони нарешті зустрічаються, вона ятрить і зачіпає його, а потім, засоромившись, запрошує до себе. Там вона відчуває досаду на свою ініціативу і попереджає, що серйозні стосунки її не цікавлять, а цікавить просто секс.

А наступного дня пише романтичні месаджі, щоб він не подумав про неї поганого. Після ставить неоднозначні статуси в соцмережах і вішає двозначні фото. В результаті її межі літають туди-сюди, а він відчуває бажання тримати дистанцію з такою незрозумілою дівчиною. Краще було б надходити навпаки: бути позитивною, доброзичливою і послідовною, охоче відповідати на його ініціативу, але не проявляти ніякої активності і злегка гальмувати темп, який задає він. Тоді його межі відкривалися б швидше, а значить відносинами трохи більше управляла б вона. І не треба ніяких натяків і тим більше заміток про нового знайомого в соціальних мережах!

Формула для боротьби з цим багом: “Магнітом, який змушує людину робити до іншого активні кроки, є візуальна відкритість, теплота і надійність, а холод і почуття небезпеки відлякують навіть тварин”.

І ще один анти-баг: “Початок відносин – не час для нічого не значущих обіцянок і договорів, а час для багатозначних поглядів”.

Третій баг називається «Болото»

Коли починаються нові відносини, в яких почуття наростає бурхливо, і відволіктися практично неможливо, (особливо якщо внутрішні ресурси залишають бажати кращого), дуже важливо не сидіти перед дзеркалом. Дзеркало в такому пасивному стані перетворюється на болото і тягне енергію. І справа не в самому дзеркалі, звичайно, а в тому, що енергія в стані пасивних мрій завжди йде на збільшення власної залежності, тому самооцінка падає і незабаром з дзеркала може глянути яка-небудь мара. Тому не треба перебувати в пасивному очікуванні. У дзеркало дивитися можна, але не годинами.

Дуже важливо між зустрічами направити свою енергію на бурхливу діяльність. Саму бурхливу, яка тільки можлива! В ідеалі, в такий момент непогано зайнятися роботою або почати вивчати що-небудь важливе, але, на жаль, для людей без хороших внутрішніх ресурсів, це опція в стані закоханості практично недоступна. Тому можна взяти на себе легшу задачу: удосконалювати своє тіло, свій гардероб, свій будинок, свою кухню. Закоханість цілком на це надихає.

Всю енергію любові на початку відносин потрібно спрямувати на вдосконалення себе і свого (оскільки направляти на відносини – поки рано), але ні в якому разі не лежати і не сидіти, чекаючи дзвінка і Рефлексуючи. Почніть невеликий ремонт або щоденну тренування або курс самомасажу, на що вистачить сил, прокачайте будь-який ресурс, навіть найменший, і ваша самооцінка підніметься, а енергія, яка могла б піти на формування вашої залежності, піде на зміцнення вашої позиції.

Чарівна формула для боротьби з цим багом: “Пристрасть – це джин із пляшки, і якщо йому не дати корисну роботу, він буде руйнувати свого господаря”.

Четвертий баг “Паровоз”

Одну з найчастіших помилок я вже згадувала: випереджати події, встаючи на місце паровоза. Коли люди знайомляться, вони – нові знайомі. Чи не коханці і навіть не друзі, а нові знайомі, тому не варто дивитися на малознайомої людини оцінюючим поглядом, уявляючи, чи хочеться прокидатися з ним щоранку або будуть дратувати його відстовбурчені вуха.

З малознайомою людиною щоранку прокидатися не треба! А в тому випадку, якщо трапиться любов, вуха стануть улюбленими вухами і значення їх поміняється. Тому немає ніякого сенсу прицениваться до нової людини як на базарі. Це і викликає ті самі кислі, задумливі обличчя дівчат на побаченні, про які після побачення вони часто жалкують. Або ще варіант – оцінювати себе його поглядом і переживати, що ні здаєшся йому ідеальною. Потрібно зрозуміти, що відносини – річ динамічна, і людина, яка дивиться на вас зараз майже байдуже, може зацікавитися, захопитися, потім закохатися, а потім навіть любити вас більше всіх на світі, і зі зміною ставлення до вас і сам буде змінюватися, а особливо його буде міняти у ваших очах ваша симпатія, якщо вона буде рости.

Поки ж досить того, що є: вам цікавий цей новий людина, він – один з багатьох, але ви раді знайомству, ви посміхаєтеся і не думаєте про те, чи потрібен він вам по життю і чи потрібні ви йому. Думки про можливість серйозних відносин псують романтичний момент самого початку зближення, а потім, одружилися ви насправді, ви будете сумувати за моменту знайомства, який так бездарно пропустили.

Анти-баг: “У любові дуже небезпечно жити майбутнім, оскільки ви позбавляєте справжнього себе і партнера, а без приємного сьогодення в майбутнє з вами йому може не захотітися”.

І головний: “Навчіться грати, якщо хочете жити”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *