Як зберегти зачіски та укладки під шапкою?

Чисті красиво укладене волоссязапорука вдалого образу і акуратного вигляду. Але з приходом холодів на зроблені з такою любов’ю і ретельністю укладання зазіхає їх головний ворог – шапка, яка, хоча і рятує від пронизливого вітру і обморожених вух, але от зовнішній вигляд псує.

Як зберегти зачіску під шапкою і знайти рішення і красиве, і зручне? Подумаємо про практичних варіантах вирішення проблеми.

Щоб волосся не м’яли

Головна проблема зимової зачіскискільки б обсягу не було в ній, коли ви красуєтесь перед дзеркалом, він все одно пропаде, коли шапка буде знята.

“Головне правило гарної зачіски – це неспішність у діях. Ретельно висушені волосся буде краще вкладатися, а навіть невелика кількість мусу поліпшить обсяг”.

Як зберегти укладку?

Не заводьте в гардеробі дуже вузьких, тісних шапок. По-перше, це не дуже естетично, адже верхній одяг і так додає нашим плечам і тілу обсягу, а обтягнута вузької шапочкою голова виглядає просто комічно. По-друге – вузький головний убір замнёт волосся і знищить всякий натяк на обсяг, щоб ви не зробили.

Спробуйте носити капюшон – куртки, дублянки, шуби і пальто з широкими капюшонами виглядають естетично, жіночно, і при цьому абсолютно не шкодять укладанні. До того ж вони захищають не тільки голову, але і шию, не залишаючи хурделиці або осоружному холодного дощу ніякого шансу забратися за воріт. Якщо не можете змиритися з капюшоном – спробуйте обмотуватися в палантин, шаль або інший нещільний убір. Чи не приминає зачіску і бере.

Віддавайте перевагу шапкам, накидкам, шарфам з натуральних тканин. Вони не будуть електризуватися, після них волосся не стане дибки, і не будуть пушіться – це вже перший крок до красивої зачісці.

Укладання: звичайні процедури і реанімація

Як правило, в осінньо-зимовий час робити укладку доводиться два рази на день. Перший раз – вдома, перед виходом, сподіваючись, що зусилля не будуть марні, а другий раз – на роботі, коли марність зусиль вже була усвідомлена. Звичайно, легше було б скоротити процедуру до одного разу, але що, якщо доведеться зняти шапку в метро або машині, і при цьому не налякати супутників? Та й фен з праскою і плойкою навряд чи можна буде постійно тримати в робочому шухлядці. У такому випадку, як зберегти зачіску? Ось кілька порад по роботі з волоссям вдома і на роботі.

1. Не слід надягати шапку на погано висушені волосся, і не поспішайте користуватися засобами для укладання до того, як голова повністю висохне – допущений в такому стані огріхи буде неможливо виправити до наступного миття голови. А ще волога шевелюра, яку просто засунули під шапку, збереже її невитіювату форму – теж без надії на відновлення.

2. Не зловживайте лаками і муссами – вдома краще обмежитися звичайною укладанням за допомогою фена. Коли шапка приминає волосся, на які вже нанесені стайлінг-засоби, ці самі кошти дбайливо фіксують цей обсяг – вірніше, його відсутність. А от завдяки фену ви точно вийдете з дому з сухою головою і не підхопите застуду.

3. Прийшовши на роботу або інше місце, де шапку доведеться зняти, нанесіть трохи мусу на корені волосся і збийте їх руками, відновлюючи обсяг. Найлегше – з коротким волоссям, які досить наїжачити, провівши пальцями з нанесеним на них мусом біля коріння. Якщо ви носите чубок, то приділіть їй якомога більше уваги – начешіть гребінцем, побризкайте лаком, адже вона – найпомітніший елемент зачіски.

4. Не нехтуйте використанням антистатиків – такі спреї корисно наносити і при виході з будинку, і під час відновлення зачіски – коли ви зняли шапку і побачили, що волосся сильно розпушились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *