Як заробити мільйон, викладаючи відеоролики на YouTube

Як ви думаєте, скільки заробляють користувачі YouTube, якщо викладені ними відеоролики набирають 100 тисяч переглядів? А 500 тисяч? Мільйон? Півтора мільйона?

Просвітити всіх, хто цікавиться цією темою взявся фахівець з маркетингу в цифровому середовищі Джейсон Аллегер.

Виявилося, що можна безбідно жити, якщо регулярно викладати відео, які будуть набирати хоча б 50 тисяч переглядів.

Скільки рекламодавці платять ютуберам за просування свого продукту

Очевидно, що популярність роликів у величезній мірі залежить від того, наскільки велика цільова аудиторія, на яку вони розраховані. Одна справа, якщо це підлітки і молоді люди, постійно стирчать в інтернеті і зовсім інша – вузька група фахівців з рідким кристалам. Популярні ютубери можуть заробити на розміщення реклами виробників того чи іншого товару або послуги по 10 тисяч доларів на кожні 100 тисяч переглядів, при тому купити кофе оптом, і відпочиваючи дивитись за всім процесом

Скільки YouTube платить ютуберам

Ютубери отримують 68% доходів від реклами сервісу Google AdSense. Гроші починають капати, коли глядачі дивляться рекламу протягом не менше 30 секунд, зазвичай плата за кожен перегляд становить близько 18 центів. Між тим тільки приблизно 15% переглядів виявляються «платними», оскільки багато глядачів пропускають рекламу. Таким чином, якщо ваше відео переглянула одна тисяча чоловік і 15% з них не пропустили рекламу, то набирається 150 платних переглядів. При ставці $0,18 за перегляд виходить сума в $27. З них вам, як творцеві контенту, покладається 68%. Виходить приблизно $18 за кожну тисячу переглядів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *