5 питань про перспективність відносин між чоловіком і жінкою

Коли Ви починаєте зустрічатися, то, як правило, замислюєтеся про чоловіка і якості відносин з ним. Думок буває так багато, що Ви можете заплутатися і розгубитися. Але є п’ять основних питань, відповіді на які допоможуть зрозуміти, а чи варта гра свічок. Будьте лише чесні з собою…

Щоб дізнатися людини, волею долі опинився поряд з нами, потрібен час. І якщо він дійсно той, кого Ви чекали, що ж, прекрасно! Можу лише тільки привітати. А якщо все складається не зовсім так, як хочеться? Все складно, і гризуть сумніви: а чи є перспектива відносин з Вашим чоловіком?

Бажаючи створити любовні відносини, важливо виконати певну внутрішню роботу, щоб усвідомити: хто Ви? що Вам дійсно необхідно в житті? що робить Вас щасливою? який чоловік потрібен саме Вам? і наскільки той, хто зараз поруч, відповідає реальним потребам?

Ця стаття допоможе прояснити тонкощі, які вказують на перспективність відносин між чоловіком і жінкою. Найчастіше ми починаємо замислюватися над ними, вже отримавши певний досвід і набивши шишки. Але давайте про все по порядку. Уявімо собі таку ситуацію:

Торговий центр. Інтенсивний людський потік. Марина забігла сюди в обід, щоб купити сумочку, яку випадково побачила у вітрині. Абсолютно бомбічний! Встигнути б вчасно. «Молода людина, підкажете, будь ласка, де тут банкомат? – Похапцем звернулася вона до першого зустрічного і обімліла: перед нею стояв… Джонні Депп

Ні, це був, звичайно, інший чоловік – високий, в капелюсі, стильному костюмі, дорогих окулярах у тонкій оправі … Але яке разючу подібність! «Дівчина, я не знаю, де тут банкомат. Але не могли б Ви залишити мені свій телефончик?»– Почула у відповідь. Так почалося їхнє знайомство.

Спочатку Марина була у нестямі від щастя: від Артура завжди пахло дорогим парфумом, він був гладко поголеним і таким галантним! Ніколи не забував дарувати квіти. А всі її подруги просто завідували!

Але одного разу пролунав дзвінок: «Кошення! Розумієш, мій друг потрапив до лікарні. Потрібно дороге лікування. Загалом, я віддав йому гроші, які відкладав на нашу поїздку». Марина мало не розридалася в трубку. Вона чекала цієї поїздки півроку! Півроку мріяла, в якому номері вони будуть жити, як будуть ніжитися на сліпучому пісочку на березі океану, які їхні чекають дивовижні храми, музеї, страви… «Але ж друг у біді! Яка ж я все-таки егоїстка!»– Промайнула думка, і помокревшіе очі відразу висохли.

Однак чим далі, тим Артур все менше часу приділяв Марині. Він міг забути відповісти на СМС. Пропадав у тренажерному залі, через що бачилася вони не так часто. Рідко водив її в кіно чи кафе. «Дрібниці! – Заспокоювала себе Марина. – Зате він турботливий і класно готує! Тільки… коли ж він робив це востаннє?»

Стоп! Знайома картина? Ще б пак, відповість багато.

Отже, найперша проблема жінки, що знаходиться у складних відносинах з чоловіком, – відмова знімати рожеві окуляри. Що це означає? Це означає бажання відмахнутися від неприємних сигналів, що виходять від чоловіка, незважаючи на те що вони заподіюють внутрішній дискомфорт і навіть біль.

Але чинити потрібно з точністю до навпаки – стати дуже пильною, уважною і задати собі всього п’ять питань, які розкриють справжню суть відносин між чоловіком і жінкою. Що ж це за питання?

1. Я зустрічаюся з реальною людиною або з таким, яким він міг би бути?

Зрозуміло, ідеальних людей не існує. Тому багато хто вважає, що «нормальні» або стерпні відносини краще, ніж нічого. І можна проігнорувати парочку «червоних прапорців» заради миру в сім’ї. Тільки якою ціною дається Вам цей світ?

Якщо партнер не володіє деякими найважливішими якостями, Ви просто не зможете бути з ним щасливою. Що ж це за якості? Високий, гарний, багатий, спортивний, розумний, перспективний? Зовсім ні! Тобто, звичайно, непогано, якщо це все є.

Але життя – це не романтична прогулянка по весняному саду. У ній трапляються дуже складні моменти: втрати, хвороби, борги, зіткнення з чиїмось зрадою, агресією або небезпекою…

Ви повинні бути впевнені, що чоловік буде з Вами у всіх цих ситуаціях! Що зможете спертися на його плече, отримати його допомогу, підтримку і розраду.

Ось тут-то Вам і знадобляться його надійність та відповідальність. А ще -Емоційна відкритість, співпереживання і довіру, адже Вам просто необхідно буде ділитися з ним і перемогами, і поразками. А ще – терпимістю здатність до компромісів: Ви різні люди, і без розбіжностей, часом дуже серйозних, в житті не буває.

Що ще Вам необхідно? Фінансова відповідальність і орієнтованість на сім’ю – без них довгі міцні відносини теж неможливі.

Чи володіє всіма цими якостями Ваш обранець? Якщо їх немає тут і зараз, Ви майже напевно залишитеся біля розбитого корита. І або мучитиметеся до кінця життя, або поповніть сумну статистику розлучень.

Враховуючи сказане, можна перефразувати найперше питання так: чи хочете Ви провести з цим чоловіком все своє життя? Чи можете піти з ним у вогонь і воду?

І якщо так, я щиро радий за Вас!

2. Чи хочу я, щоб моя дитина став таким же, як мій чоловік?

Якщо Ви мрієте мати дітей, то просто не маєте права проігнорувати це питання. Адже коли народжується дитина, він отримує не тільки частина генів батька. Він засвоює його модель поведінки і риси характеру.

Так що якщо у чоловіка виражені такі якості, як безглуздого, деспотизм, прагнення до контролю або недолік зрілості і відповідальності, врахуйте це, оскільки можете зіткнутися з цими ж рисами у Вашої дитини.

Ви сподіваєтеся, що подолаєте в дитині спадкові або поведінкові недоліки Вашого чоловіка? Іноді це можливо, але далеко не завжди. Тому пам’ятайте: ви ставите на карту не тільки своє власне життя, але й життя дитини.

3. Чи збігаються ваші погляди на життя і цінності?

У мене чималий досвід роботи коучем, як і досвід відносин з жінками. Але зізнаюся: коли я знайомився з жінками і Пробував створити відносини, то часто надавав більше значення збігом наших захоплень та інтересів, ніж спільності життєвих поглядів і цінностей. Це була величезна помилка! Чому?

Немає пари, у якої б на всіх етапах розвитку відносин не було розбіжностей у будь-яких питаннях. Але якщо розбіжності надто серйозні і стосуються принципових моментів, чекайте проблем.

Ви ощадливі, а він марнотрат? У Вас духовні устремління, а він вважає це примхою? Ви дуже сексуальні, а він ні? Ви мрієте про дітей, а він хоче присвятити себе науці? Ви хочете працювати, а він бачить Вас виключно берегинею домашнього вогнища? Ви вважаєте, що чоловік повинен цілком забезпечувати сім’ю, але у нього інша думка?

Якими б не були розбіжності, їх не можна ігнорувати. Обов’язково розберіться: які можете прийняти? для яких можна знайти компромісне рішення? з якими не зможете миритися?

Якщо виявите, що у вас достатньо точок дотику і немає принципових розбіжностей, значить, Ваші стосунки з чоловіком мають всі шанси стати щасливими. І це чудово!

Якщо ж підозрюєте, що відмінності, які не турбують вас зараз, можуть стати проблемою в майбутньому, задумайтеся, чи варто продовжувати ці відносини. Можливо, краще сьогодні зробити важкий вибір, щоб надалі його не змусила зробити саме життя.

4. Чи стала життя мого чоловіка краще, коли в ній з’явилася я? Чи стала краще моє життя поруч з ним?

Ці питання одні з найбільш ключових у відносинах між чоловіком і жінкою. Крім того, вони стосуються будь-якої людини у Вашому житті, не тільки обранця. Хоча не так часто люди, що знаходяться в любовних відносинах, їх собі задають. Однак є занадто багато пар, в яких кожен окремо може жити цілком задовільною життям, але разом це стає неможливим.

У таких відносинах не вистачає уваги, турботи, відповідальності, компромісів з обох сторін. Або один робить кроки назустріч, а інший ні. Ви готуєте обід з трьох страв, а він хронічно забуває взяти продукти по дорозі? Ви йдете на футбол разом, а на виставку сама? Або взагалі туди не йдете, тому що він принципово проти?

Навіть якщо у відносинах між чоловіком і жінкою поліпшується життя тільки одного з партнерів, то такі відносини майже завжди приречені.

Ця ситуація схожа на триногий табурет, де одна нога – це відносини, а дві інші – це чоловік і жінка. Якщо в якійсь із цих трьох ніг є розкол чи тріщина, стілець впаде, як тільки опиниться під навантаженням. Тому наша мета – створити відносини з трьома сильними ногами і стежити за тим, щоб вони залишалися міцними і стійкими.

5. Чи сумісні ваші життєві цілі, прагнення та мрії?

У всіх нас є життєві прагнення, будь то любов, робота чи те, що приносить нам задоволення. Це все те, чого ми хочемо досягти в нашому житті. Ви хочете подорожувати по світу або створити будинок – повну чашу, велику родину і насолоджуватися осілим життям? Жити в мегаполісі і робити кар’єру або Вас приваблює дауншифтинг?

Якщо цілі Вашого чоловіка несумісні з Вашими, то спільне майбутнє може стати неможливим. Тому кожен раз, коли вступаєте у відносини з чоловіком, важливо, щоб Ви змогли оцінити Ваші і його життєві прагнення на предмет сумісності.

Для цього можна поставити йому запитання: чого ти хочеш досягти в житті? про що мрієш? який в ідеалі ти бачиш своє життя? У щасливих і здорових відносинах кожен вільний реалізовувати свої цілі. Оскільки кожен бере щось із зовнішнього світу, ніж після ділиться з партнером.

Ви захоплюєтеся живописом, а він відвідує бізнес-тренінги? Прекрасно! По-перше, це допомагає бачити один в одному цікавих, творчих особистостей, захоплюватися і гордитися один одним, відкривати нові, раніше невідомі сторони.

По-друге, картини, створені Вашими руками, можуть надихати його, стимулювати його творчу енергію і допомагати йому просуватися в його справі. А можливо, одного дня створите спільну справу.

Але якщо Ви отримуєте другу освіту, а він все збирається отримати перше заочно або Ви йдете в кар’єрний ріст, а він працює дрібним держчиновником та інших планів не має, одного разу він може виявитися Вам просто нецікавий.

У питанні психології стосунків між чоловіком і жінкою має працювати правило вулиці з двостороннім рухом. Але коли рух йде тільки в одну сторону, хтось майже завжди виявиться відкинутим на узбіччя.

ОТЖЕ, ВАШІ ВІДНОСИНИ З ЧОЛОВІКОМ перспективним, ЯКЩО:

  1. Ваш чоловік володіє такими якостями, які дозволяють з упевненістю сказати: «Я хочу прожити з цим чоловіком все своє життя».
  2. Якщо Ваша дитина успадкує характер і звички батька, Ви будете цьому тільки раді.
  3. У Вас з чоловіком збігаються ключові погляди на життя та цінності.
  4. Життя обох покращилася, з тих пір як Ви почали розвивати відносини.
  5. Життєві цілі, прагнення та мрії один одного надихають і допомагають обом рости, вибудовуючи по-справжньому гармонійні відносини.

Спасибі Вам, що були зі мною, читаючи цю статтю! І пам’ятайте, створення щирих відносини між чоловіком і жінкою – це шлях до по-справжньому щасливого сімейного життя!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *