Як залишатися щасливим протягом усього дня

Аналізуючи понад півтора мільярда Twitter повідомлень з усього світу, дослідники з Корнельського університету виявили, що люди щасливі, коли вони тільки прокинулися, але їх дух падає коли день починає прогресувати.

Дослідження показує, що сон і циркадні ритми мають великий вплив на цикли настрої людей. Надаємо вам випробувані способи, щоб мати гарний настрій весь день.

9 ранку: Випийте зелений чай

Дослідження, опубліковане в Американському журналі клінічного харчування виявило, що люди, які пили чотири або більше чашок зеленого чаю в день, на 44 % рідше страждали на депресію. Дослідники вважають, що амінокислота теанин, яка була знайдена в зеленому чаї, знижує симптоми тривоги і стимулює вироблення мозкових хвиль, відомих як альфа -хвиль – що робить людей більш умиротворених. Він також змінює рівень серотоніну і допаміну в мозку, змушує людей відчувати себе добре.

11 ранку: Випрямитеся

Яка твоя поза прямо зараз? Сидячи за столом спробуйте випрямитися – це допомагає тримати поставу і підняти настрій. Дослідження в Університеті штату Огайо виявило, що поза впливає на здатність людини генерувати позитивні і негативні думки. Дослідники виявили, що учасники, які горбатилися були більш схильні до виникнення почуття стресу і безпорадності. Спробуйте підтримувати нейтральну тазову позицію з прямою спиною, змінюючи свій стілець, щоб бути пряміше. Це вирівняє хребет, зніме тиск хребта та м’язів спини, і ви будете почувати себе щасливішими.

Година дня: Займіться фізичною активністю

Вправа мають так багато переваг для здоров’я – сильні м’язи, здорове серце, струнка талія, ну, інше ви знаєте. Вправи також сприяють викиду ендорфінів, що сприяє появі відчуття щастя. Нове дослідження Університету штату Пенсільванія виявило, що фізично активні люди мали менше почуття хвилювання і ентузіазму. Вправа піднімає рівень норадреналіну, серотоніну і рівні допаміну, змушуючи людей відчувати себе більш щасливими. Дослідники виявили, що навіть 20 хвилин помірного фізичного навантаження можуть підняти настрій.

6 вечора: Свіже повітря

Дослідження, опубліковане в Журналі епідеміології і громадського здоров’я виявило, що чим ближче ви живете до природи, тим здоровіше і щасливіше ви, ймовірно, будете. Крім того, виявлено, що люди, що живуть в міських умовах, мають тривожний розлад і депресію. Живете в місті? Не хвилюйтеся! Люди, які робили пробіжки або прогулянки в парках або в зелених зонах, відчували в собі менше депресії, тривоги і гніву. Спробуйте вийти на вулицю в область рослинності, принаймні один раз на день. Можете пройтися містом, пошукати, де купити шкільну форму для своєї дитини. Головне – подовше побудьте на повітрі.

9 вечора: Ручка і папір

Просто записуючи три позитивні речі, які сталися з вами в цей день, поліпшить ваш настрій і змусити вас визнати, що хороші речі трапляються.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *