Поради для поліпшення сну

Розлад сну може викликати проблеми зі здоров’ям, такі як депресія і не тільки.

Ось деякі практичні поради, які допоможуть вам спати краще і спокійніше.

Займайтеся коханням

Підвищіть вироблення гормону ендорфіну (сприяють релаксації), займаючись любов’ю перед сном. Це також ефективно в позбавленні від стресу і тривоги.

Дивіться, що ви їсте

Ніколи не лягайте спати на голодний шлунок! Крім того, переконайтеся, щоб ви отримували добову дозу магнію, цинку, кальцію, комплекс вітамінів В, а також мінералів, які відіграють важливу роль в балансі головного мозку.

Рухайтеся!

Вам допоможе заснути швидше і спати глибше руху, крім того це буде підтримувати вас в гарній формі. Також не забувайте, що ходити в спортзал потрібно хоча б за три години до сну, якщо ви не хочете спровокувати зворотній ефект.

Налийте собі чаю

Зробіть собі трав’яний чай з відомими заспокійливі властивості, в тому числі апельсина, валеріани, липи, вербени, ромашки, пасифлора, хміль і меліси.

Слухайте приємну музику

Дослідження дослідника Маріон Добра показало, що слухаючи легку музику протягом сорока хвилин щовечора перед сном допомагає поліпшити сон аж на 35 %. Ефективний трюк з нульовими побічними ефектами!

Вдихніть лаванду

Додайте кілька крапель ефірного масла лаванди на подушку або піжаму, а також на передпліччя і на місце сонячного сплетіння. Це допоможе вам налаштуватися на відпочинок і релаксацію.

Вимкніть телевізор і комп’ютер

Вимкніть телевізор і комп’ютер, та й смартфон свій теж. Хоча б за годину перед сном. Також відключіть всі електронні прилади або хоча б помістіть їх подалі від ліжка, щоб не порушити баланс мозку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *