Що зробити, щоб не заснути за кермом автомобіля

Що зробити, щоб не заснути за кермом автомобіля. Сплячий людина не робить жодної спроби піти від зіткнення. Екстрено загальмувати він не може, тому наслідки завжди страшні. І статися це може з кожним.

Як можна боротися зі сном? Можна звичайно зупинитися відпочити, але якщо людина поспішати, хіба захоче він втрачати півгодини щоб ​​врятувати себе і оточуючих?

Єдина унікальна лабораторія сну перебувати в Підмосков’ї. Тут упевнені, що денна сонливість – небезпечний симптом грізного захворювання «апное». «Апноє» або хвороба зупинок дихання уві сні – це коли у людини виникає близько 500-600 зупинок дихання за ніч і людина може 8:00 спати, а 4 з них взагалі не дихати.

У групі ризику цим захворюванням люди з надмірною вагою, підвищеним тиском і збільшеними мигдалинами. Але головний симптом – гучне хропіння. Хропіння чути тоді, коли стінки дихальних шляхів вібрують. Від вібрації вони можуть замикатися. При цьому дихання зупиняється від 20-30 секунд до 3 хвилин.

Ще одна причина сну за кермом – побутова сонливість, коли людина елементарно втомлюється. У цьому випадку допоможе короткий сон і кава, тільки пити його потрібно до сну, а не після. Якщо людина випила кави, то діяти він почне через хвилин 20-30 після прийому. А якщо людина випила солодкий чай, то це відразу додатково викличе ще сонливість. За кордоном водії проходять спеціальні обстеження на апное сну. У нас про це багато хто навіть не чули.

Відкрите вікно і гучна музика позбутися сонливості допомагають дуже ненадовго. Замість цього лікарі радять бігати… Очима. Подивіться вправо – вліво, далеко – близько, в дзеркало заднього виду. Це активізує нервову систему і не дає заснути за кермом. Додаткові поради читайте в статті – «Як не заснути за кермом ».

Сон – це найкращі ліки. Куди б ви не поспішали, потрібно знайти час зупинитися і відпочити. Ризик на дорозі – справа неблагородне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *