Як залишатися оптимістом: 4 плюса глобальної кризи

За своєю суттю глобальний соціальний криза – не абсолютне зло і може внести в життя не тільки негативні корективи. Повір, можна знайти і плюси в ситуації, що склалася.

Отже, наш фахівець, практичний психолог Наталія Холоденко стверджує, то криза дає тобі можливість:

  • «Просіяти» коло спілкування. Це важливо, оскільки саме в складних ситуаціях ми дізнаємося, хто кому і ким доводиться. І розходимося з людьми, з якими, як виявилося, нам не по дорозі.
  • Розвинути сімейні стосунки. Не варто думати, що фінансові і політичні розбіжності псують сімейне життя. Вони всього лише виконують функцію збільшувального скла, яке проявляє справжні проблеми. Якщо ти і твій чоловік по-різному дивіться на одні й ті ж події, це не означає, що ваш союз приречений. Ви, нарешті, можете сісти за стіл переговорів і повністю оновити свої відносини на краще.
  • Відокремити головне від другорядного. Людина найбільш ефективний в умовах виживання. Вони змушують відкинути всі неважливе і почути свій внутрішній голос. У такі періоди багато людей починають розуміти, чого вони хочуть від життя насправді, усвідомлюють своє призначення в професії, кажуть своїм близьким необхідні важливі слова, які роками просто соромилися вимовити.
  • Прийняти інакомислення. Істинна любов проявляється тоді, коли ми приймаємо в близькій людині те, з чим не згодні. Якщо розвивати цю здатність, то багато конфлікти навіть не почнуться. Адже суть конфлікту в тому, щоб схилити на свою строну опонента, а суть відносин – дозволити один одному бути різними і завдяки цьому розвиватися.

Якщо тобі складно відмовитися від нав’язливих негативних думок, спробуй зробити просте, але дуже дієве вправу: перебуваючи в зручному положенні, 20 раз направ свій погляд максимально вправо, а потім – вліво. Такий рух очей сприяє масування ділянки мозку, яка відповідає за домінуючу думку, і ти просто «відключиш» хвилювання і напруга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *