Як боротися зі своїми головними страхами

Часом ми губимося в найпростіших ситуаціях. Боїмося розповісти про свої успіхи на співбесіді. Забуваємо свою промову на презентації. Бентежимося при зустрічі з новими людьми. Як побороти ці страхи? Одна з наших читачок розповіла свою історію і дала відмінний рада!

Я думаю наші страхи пов’язані з нашою самооцінкою. Багато людей бояться не відповідати. Мій перший робочий день був в обласній партійній газеті, тоді мене бабуся не пустила в театральне, і я здала чистий екзаменаційний лист з математики в педіну на факультет молодші класи – музика.

Сьогодні, через 26 років, я розумію, що бабуся була права. Я викладаю вокал дітям в синагозі. Того дня я прийшла в друкарню, де вичитують газета. Пішла в лінотипний цех, взяла гранки і стала читати статті і правити помилки. І з нетерпінням чекала коректора, ним виявилася мила жінка 30 років, дуже стильна красива, просто чарівна я б сказала.
Знаєте, пишу зараз і думаю, повинно було пройти 26 років, щоб зрозуміти, що немає нічого страшного в житті, всі страхи ми придумуємо собі самі. Ця жінка залишилася моєї найближчою подругою, яка ні разу в житті мені не змінила і не зробила капості. Насамперед приїжджаючи в Миколаїв я дзвоню їй і ми проводимо незабутній час кожного разу. Я змінила дуже багато місць роботи. Але, завжди незмінно вірила в те, що мене нормально приймуть. І так і було.

Колись чула інтерв’ю Гару в якому він на питання, а вам не було страшно виходити перший раз на сцену сказав: “Я був упевнений, що мене нормально приймуть, а за що мене не любити”. Я думаю це головний ключ до відсутності страхів. Що ти думаєш про себе, то будуть думати про тебе інші. Це відомий факт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *