Як швидко заснути: 5 перевірених способів

Овечки і слоники благополучно злічені, а сон все ніяк не настає. Що ж робити в такій ситуації? Бродити по будинку як початкуюче привид і скаржитися на життя / здоров’я / проблеми на роботі (потрібне підкреслити) чи все-таки пошукати способи впоратися з безсонням? Хочеться сподіватися, що ви віддасте перевагу другий варіант.

Спосіб № 1. Усуваємо всі відволікаючі фактори

Подбайте, щоб у спальні стояла зручне ліжко з чистою білизною. Звичка жувати в ліжку небудь смачненьке теж може привести до проблем із засипанням: спробуйте-но заснути, коли з усіх сторін колються крихти.

Важливим чинником є ​​і відсутність сторонніх дратівливих звуків, а також яскравого світла. Потрібно обов’язково вимкнути телевізор і закрити штори. Як швидко заснути вдень? Одягніть спеціальну маску для сну, що дозволяє створити відчуття того, що ви перебуваєте в повній темряві.

Спосіб № 2. Як швидко заснути за допомогою вправ

Спокійно! Ніхто не змушує робити перед сном незаплановану зарядку. Тут пропонуються вправи зовсім іншого роду – на розслаблення і зняття напруги з м’язів. До речі, особливо ефективна для тих, хто не знає, як швидко заснути, буде спеціальна дихальна гімнастика під спокійну музику.

Спосіб № 3. Створюємо ритуал відходу до сну

Ніякого перегляду телевізора на ніч! Краще трохи прогуляйтеся перед сном на свіжому повітрі або почитайте хорошу книгу. Складіть список дій, які потрібно обов’язково виконати перед відходом до сну. Щоденне дотримання цих маленьких ритуалів дозволить організму повноцінно готуватися до засипання.

До речі, ви помічали, як вимогливі до виконання подібних ритуалів (казка, поцілунок на ніч) маленькі діти? Здається, що вони підсвідомо відчувають необхідність у звичних упорядкованих діях перед сном.
 
Спосіб № 4. Ранній вечерю і ложка меду

Заснути на повний шлунок буде вельми проблематично. Зате ложечка меду на ніч – це якраз те, що потрібно для того, щоб швидко відбути в царство Морфея. Крім того, за годину до сну можна випити склянку трав’яного чаю або теплого молока.

Спосіб № 5. Геть всі тривожні думки!

«Я подумаю про це завтра», – говорила героїня знаменитого роману «Віднесені вітром». Цей метод варто взяти на озброєння всім, хто любить пережовувати свої проблеми перед сном. У результаті – ні рішення проблем, ні здорового сну. Ну, і кому від цього стало краще?

Природно, всі ці способи можна і потрібно використовувати в поєднанні один з одним. Приємних вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *